Триває робота депутатів у постійних комісіях

13 березня під головуванням Олександра Слободяна відбулось засідання постійної комісії з питань децентралізації, регіонального розвитку та комунальної власності. У роботі комісії взяли участь голова обласної ради Михайло Загородний, заступник голови облради Валерій Лесков, заступник керівника виконавчого апарату Тетяна Зеленко та керуючий справами виконавчого апарату облради Валентина Поліщук. На розгляд депутатів винесено більше півсотні питань порядку денного, серед яких є вісім нових депутатських запитів, кадрові питання щодо звільнення та призначення керівників комунальних закладів обласної ради за результатами конкурсних комісій.

Чимало проектів рішень стосуються врегулювання діяльності об’єктів обласної комунальної власності.

На пленарному засіданні депутати заслухають і звіт Михайла Загородного про діяльність на посаді голови обласної ради.

Сесією передбачається затвердження шести нових регіональних програм. Крім цього депутати опрацювали інформації про виконання семи обласних програм, термін дії яких завершився у 2017 році.

Основними із питань цієї сесії є внесення змін до обласного бюджету на 2018 рік. Доповідач даного питання, директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Сергій Пенюшкевич, також поінформував депутатів і про виконання обласного бюджету на 2017 рік.

Нові зміни та доповнення передбачені і в програмі соціально-економічного розвитку Хмельницької області на 2018 рік. Принаймні, розробники Програми – керівники Департаменту економічного розвитку, інвестицій та інфраструктури ОДА пропонують доповнити Програму новим додатком – «Перелік пріоритетних соціальних інвестиційних проектів на 2018 рік».

Депутати детально опрацювали всі запропоновані проекти рішення, до деяких з них внесли свої пропозиції, які уже більш детально розглянуть члени президії 20 березня.

Завтра, 14 березня, відбудуться засідання трьох постійних комісій: з питань охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (10.00, каб. №203); з питань будівництва, житлово-комунального господарства, інвестиційної політики, природокористування та екології (12.00, каб. №138-а); з питань законності, протидії корупції, регламенту, депутатської діяльності та місцевого самоврядування (14.00, каб. № 340).