У дитячому закладі «Джерельце» відкрито оздоровчий сезон

На урочисте відкриття першої табірної зміни дитячого оздоровчого комплексу, яким опікується публічне акціонерне товариство «Хмельницькобленерго», завітав голова обласної ради Михайло Загородний.

Звертаючись до дітей, батьків та організаторів Михайло Васильович висловив впевненість, що табір за рівнем організації та матеріально-технічного забезпечення є одним з кращих в державі, де створені всі належні умови для гідного відпочинку діток.

«Бажаю за весь час перебування у «Джерельці» діткам набратися здоров’я, енергії, натхнення, знайти нових друзів та з максимальним позитивом від відпочинку повернулися до своїх родин. У наступному навчальному році ще краще навчатися та досягали нових вершин знань та бути успішними українцями в майбутньому», – сказав очільник обласної ради.

За сумлінну працю, високі досягнення в організації виконання заходів цивільного захисту, пожежної та екологічної безпеки на об’єктах соціальної сфери ПАТ «Хмельницькобленерго» та зразкової підготовки табору «Джерельце» до оздоровчого сезону 2017 року Михайло Загородний вручив Грамоту Головного управління з надзвичайних ситуацій в області відповідальному за організацію діяльності табору.

Генеральний директор ПАТ «Хмельницькобленерго» Олег Козачук відмітив, що цьогоріч у таборі збільшено кількість дітей під час перебування однієї зміни від 180 до 204 осіб. Загалом значно покращена матеріально-технічна база табору, запущено нові очисні споруди, закуплено новий спортивний інвентар тощо.

Дитячий оздоровчий заклад «Джерельце» є позаміським закладом оздоровлення та відпочинку з цілодобовим режимом роботи сезонного функціонування. Метою діяльності закладу є реалізація права кожної дитини на повноцінний відпочинок, оздоровлення, забезпечення змістовного дозвілля, задоволення інтересів і духовних запитів відповідно до індивідуальних потреб.

У закладі постійно ведеться популяризація здорового способу життя, дітям забезпечується захист життя та здоров’я, створюються належні умови для повноцінного оздоровлення та відпочинку, розвитку їхніх творчих здібностей, занять фізичною культурою, туризмом, природоохоронною та краєзнавчою роботою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поля позначені (*) зірочкою обов'язкові для заповнення

Зверніть увага! Закон України Про звернення громадян.

×

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: