У Городоцькій районній лікарні – новий сучасний лікувальний корпус

Сьогодні у Городоцькій центральній районній лікарні відбулося урочисте відкриття нового лікувального корпусу на 120 ліжкомісць.

Розділили радісну для Городоцької громади подію завітали керівники області та району, об´єднаної територіальної громади, колектив лікарні та  мешканці міста. Також до урочистостей долучилися народні депутати України Олександр Герега та Андрій Шинькович, депутати  обласної та районної рад, керівники  органів  виконавчої влади, місцевого самоврядування, представників охорони здоров’я  Хмельниччини.

Вартість будівництва та обладнання нового корпусу лікарні сягнула майже 50 мільйонів гривень з бюджетів різних рівнів. Зокрема, з державного бюджету спрямовано більше 45 млн. грн, з обласного бюджету –  майже 2,5 млн. грн та районного бюджету – 3,5 млн. гривень.

Будівництво лікувального корпусу з харчоблоком розпочалося 30 років тому. У 2015 році будівництво довгобуду відновилось і тепер для Городоцького району буде функціонувати сучасний, європейський лікувальний корпус з новим медичним обладнанням.

Довідка.

Загальна кошторисна вартість об’єкту складає 52,8 млн гривень. За кошти обласного бюджету (1479,9 тис. грн.) придбано лапароскопічну стійку, а за кошти районного бюджету (1947,7 тис. грн) комплекс обладнання для лапароскопічного втручання, що дозволяє хірургам на більш професійному рівні проводити оперативні втручання. За спонсорські кошти проведено перекриття хірургічного, інфекційного, кардіологічного, терапевтичного, гінекологічного відділень центральної районної лікарні. За кошти районного бюджету та спонсорські кошти у всіх відділеннях центральної районної лікарні та приміщеннях поліклініки проведено заміну вікон, дверей на енергозберігаючі.

За кошти обласного бюджету в сумі 500 тис. грн та районного бюджету  в сумі 792,8 тис. грн збудовано блочно-модульну котельню на твердому паливі для центральної районної лікарні. Введення її  в експлуатацію  дозволяє відчутно  зекономити бюджетні кошти.

За 4 роки за кошти районного бюджету для ЦРЛ та РЦПМСД придбано 3 санітарних автомобілі. У 2018 році за кошти районного бюджету в сумі 999,2 тис. грн. проведено утеплення та заміну покрівлі стоматологічного відділення ЦРЛ та приміщення бухгалтерії.