У Кам’янці за участю іноземних експертів стартував бізнес-форум

Офіційне відкриття бізнес-форуму «Кам’янець відкритий для світу, Кам’янець відкритий для вас» відбулося. Сьогодні, десятого листопада, Кам’янець-Подільський  зустрів гостей з України, Канади, США, Туреччини, Польщі, Німеччини. У роботі бізнес-форуму взяла участь заступник керівника апарату обласної ради Тетяна Зеленко.

Такий щорічний формат заходу покликаний ознайомити потенційних інвесторів з різних куточків світу із економічним, соціальним, туристичним потенціалом міста.
Цього року серед запрошених – як директори місцевих підприємств, директор юридичного департаменту Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Тарас Крикун, так і закордонні гості – представники Канадсько-Української торгової палати, Польсько-Української Господарчої Палати, Німецько-Української промислово-торговельної палати, Американської торгівельної палати в Україні, Асоціації турецьких бізнесменів України та багато інших.
Із офіційним початком форуму вітав присутніх міський голова Михайло Сімашкевич, котрий наголосив на унікальних особливостях міста та привабливому інвестиційному кліматі.
Впродовж форуму гості прослухали та обговорили такі блоки форуму – про експортні можливості Кам’янця, особливості виходу на ринок для України-Канади.як вийти на нові ринки.