У Хмельницькому урочисто вшанували воїнів-інтернаціоналістів

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 30-а річниця виведення радянських військ з Афганістану. Традиційно цього дня влада та громадськість покладають вінки і квіти до пам’ятника подолянам, полеглим в Афганістані та інших локальних війнах на територіях інших держав. Цьогоріч в церемонії покладання квітів взяли участь заступник голови обласної ради Валерій Лесков, голова обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану Микола Приступа, керівництво міста та області.

Сюди також прийшли ветерани-афганці, учасники бойових дій, матері, батьки, вдови, діти загиблих на війні солдатів, а також близькі і рідні ветеранів.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих та поклали квіти до підніжжя пам’ятника.

Для Валерія Лескова сьогоднішня дата особлива, адже посадовець теж брав участь у військових діях в Афганістані. Не перестає опікуватись і допомагати своїм побратимам він і зараз, обіймаючи посаду заступника голови обласної ради. Ось і напередодні Валерій Олександрович на запрошення директора Державного архіву Хмельницької області Володимира Байдича побував у цій установі. Посадовець зустрівся з трудовим колективом архіву, поспілкувався та поділився своїми спогадами і про війну в Афганістані і про антитерористичну операцію, яка зараз триває на сході України. Адже Валерій Лесков з 2015 року брав участь в АТО у Луганській області, був командиром артилерійського дивізіону.