У Меджибізькій об’єднаній територіальній громаді відкрито сучасний ЦНАП

26 грудня в селі Требухівці Летичівського району відбулося відкриття центру надання адміністративних послуг Меджибізької ОТГ, участь у створенні якого взяли українські та шведські експерти. Це перша об’єднана територіальна громада Хмельниччини, на території якої створено сучасний ЦНАП.

В урочистому відкритті центру взяла участь заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко.

«З формуванням в Україні об’єднаних територіальних громад та децентралізації владних повноважень, зокрема у сфері надання адміністративних послуг, виникає потреба у розбудові мережі центрів надання адмінпослуг. Головними у вашій громаді є люди, їхні прагнення та потреби, саме цим ви маєте керуватися у своїй роботі – прислухатися до громади і намагатися забезпечити гідний рівень життя кожного мешканця громади. Саме створення такого центру на рівні Меджибізької ОТГ громади максимально наближує адмінпослуги до громадян і в них не буде потреби їхати до району чи області для отримання таких послуг, – сказала Тетяна Іванівна у вітальному слові.

Завдяки створенню ЦНАПу більше 8 тисяч жителів громади отримали доступ до якісних послуг в форматі «єдиного вікна».

Допомогу в реконструкції приміщення, інституційному створенні ЦНАП, а також в оснащенні центру меблями та сучасною технікою зі спеціалізованим програмним забезпеченням громаді надала Програма «U-LEAD з Європою».

Центр надаватиме мешканцям громади більше 80 видів адміністративних послуг, включно з найнеобхіднішими в ОТГ: реєстрація мешканців, реєстрація актів цивільного стану, реєстрація нерухомості, земельні, соціальні та пенсійні послуги. Плата за надані послуги буде надходити до бюджету громади.

У рамках партнерства з Програмою працівники Меджибізького ЦНАП пройшли цикл тренінгів, створених українськими та шведськими експертами спеціально для працівників ЦНАП в об’єднаних територіальних громадах.