У Сатанівській об’єднаній територіальній громаді – новий сучасний спортивний комплекс

Сьогодні за участі голови обласної ради Михайла Загородного та голови облдержадміністрації Вадима Лозового у селищі Сатанів відбулося урочисте відкриття нового сучасного спортивного комплексу на території загальноосвітньої школи на вулиці Богдана Хмельницького. У заході також взяли участь депутати обласної ради, керівництво Городоцького району, учні та педагогічний колектив.

Зведення спорткомплексу розпочато у 2016 році та тривало протягом 2017-2018 років. На його спорудження спрямовано більше 14 мільйонів гривень – понад 9,6 млн.грн склали кошти Державного фонду регіонального розвитку, 800 тис. грн виділено з обласного бюджету та більше 3,5 млн. грн – з місцевого.

Необхідність будівництва даного комплексу було на часі, оскільки для більшості населення, а в першу чергу для дітей і молоді, були відсутні належні умови для занять спортом.

Розміщено спортивний комплекс на території школи поміж двома існуючими корпусами з влаштуванням теплих критих переходів.

Вітаючи учнів та колектив школи з гарною для громади подією, голова обласної ради Михайло Загородний висловив переконання, що новий сучасний спорткомплекс дасть змогу залучити до занять спортом широкі верстви населення об’єднаної територіальної громади різних вікових категорій та побажав, аби кожен відвідувач комплексу знайшов собі вид спорту та заняття до душі, тим самим популяризуючи здоровий спосіб життя.

Разом з тим, очільник обласної ради зазначив, що лише завдяки децентралізації об’єднані територіальні громади мають суттєві фінансові можливості для будівництва нових соціальних об’єктів на своїх територіях, і ці зміни досить відчутні в останні роки і для Хмельниччини зокрема.

Сатанівський селищний голова Альберт Собков зазначив, що відкриття сучасного спорткомплексу дасть можливість понад 8 тисячам громадян об’єднаної територіальної громади та наближених сіл  мати належні умови для заняття спортом  як масовим, так і професійним, адже побудова в ОТГ власного осередку спортивного дозвілля і самореалізації громадян та долучення їх до здорового способу життя, змістовного динамічного відпочинку та  професійного спорту, мотивуватиме молодь жити й працювати в селах та селищі об’єднаної громади. Водночас будуть створені належні умови здійснення навчального процесу в частині фізичного виховання  учнями  Сатанівської загальноосвітньої школи як базового навчального закладу.

Під час відкриття спорткомплексу керівництво області вручило директору Сатанівської ЗОШ ключі від шкільного автобуса для організації підвезення дітей з оптимізованих закладів освіти до навчального закладу. Придбано автобус за 1,7 млн. грн – за кошти державного, обласного та місцевого бюджетів.