В Хмельницькій обласній раді відбудеться навчання з теми “Інноваційні можливості для економічного зростання регіонів”. Триває реєстрація…

17 жовтня в приміщенні Хмельницької обласної ради відбудеться фахова майстерня на тему “Інноваційні можливості для економічного зростання регіонів”.  До навчань запрошуються представники районних та обласної ради.

Програма навчань передбачає обговорення проблемних питань із зазначеної теми та шляхи їх вирішення. Також аналізуватиметься нормативно-правова база на предмет практичного застосування законів та підзаконних актів.

Фахова майстерня проводитиметься в інтерактивній формі. Учасники псля презентованої теми  матимуть змогу поставити питання модератору, подискутувати один з одним та обмінятися враженнями.

Зареєтруватися на навчання можна за телефоном 044-484-05-66 або написавши на адресу електронної скриньки uaror.pulse@gmail.com. При реєстрації потрібно повідомити П.І.Б., орган місцевого самоврядування, посаду та контактний телефон.

Захід організовується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.