В обласному госпіталі ветеранів війни відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України

Сьогодні в комунальному закладі обласної ради – обласному госпіталі ветеранів війни пройшли урочистості, присвячені Дню захисника України. Зі словами вітань до працівників та пацієнтів лікувального закладу звернулися заступник голови обласної ради Валерій Лесков, заступник директора Департаменту соцзахисту населення облдержадміністрації Володимир Паламарчук, головний лікар закладу Оксана Бочкарьова.

Захід розпочали з хвилини мовчання за полеглими захисниками рідної землі.

З Днем захисника України учасників зібрання привітав заступник голови обласної ради Валерій Лесков та вручив грамоту обласної ради учаснику антитерористичної операції Владиславу Канашевському з с. Зелені Курилівці Новоушицького району, який наразі наразі проходить лікування у госпіталі.

За словами головного лікаря медичного закладу Оксани Бочкарьової, госпіталь надає допомогу учасникам різних воєн з 1991 року. За цей час лікування у госпіталі пройшли майже 156 тисяч пацієнтів.

Указом Президента України 2014 року госпіталі ветеранів війни визначено закладами для проведення реабілітації учасників АТО. У зв’язку зі збройною агресією на сході нашої держави, з листопада 2014 року тут почали госпіталізувати на стаціонарне лікування демобілізованих учасників АТО.

За час проведення антитерористичної операції в госпіталі вже проліковано близько 2 тисяч учасників і щоденно на лікуванні перебувають 25-35 осіб цієї категорії. Проте практично кожен демобілізований боєць потребує ще й надання медико-психологічної допомоги.

Оксана Валеріївна підкреслила, що за сприяння обласної ради та ОДА за останні 3 роки вдалося значно покращити матеріально-технічний стан госпіталю, на що було виділено близько 30 млн. гривень. Завдяки новому сучасному обладнанню та поліпшенню умов перебування, з’явилася можливість покращити надання медичної допомоги пацієнтам.

Настрою учасникам урочистостей додав виступ народного художнього ансамблю танцю «Подолянчик» Хмельницького міського палацу творчості дітей та юнацтва.

За матеріалами Хмельницького обласного Центру здоров’я