Важкопоранений під Торецьком 18-річний випускник Плужнянської школи-інтернату потребує допомоги

Боєць 128-ї окремої  гірсько-піхотної  бригади  Руслан Кашиця отримав важкі поранення ще 8 вересня.

Протягом вересня 18-річний славутчанин,  який підірвався на розтяжці в районі Торецька на Донеччині, перебував  у реанімаційному відділенні Дніпровської лікарні  імені Мечникова, де йому було проведено 6 операцій.  У Руслана множинні важкі поранення, ампутована нога і частково втрачений зір.

Як зазначають лікарі Дніпровської  обласної  лікарні, юнаку було проведено оперативне травматологічне втручання, а також оперативне втручання лікарями-офтальмологами.

Робити якісь прогнози  медики поки що не наважуються. Бо ще попереду лікування очей, ампутована нога формується під протез.

Руслан Кашиця досить рано залишився без батьківської опіки. У Дніпровській лікарні його відвідали вихователі Плужнянської загальноосвітньої санаторної школи-інтернат І-ІІ ступенів Хмельницької обласної ради, де він навчався протягом дев’яти років. Про трагедію з Русланом дізналися з телевізійних новин. Директор закладу Валентин Климчук запевняє про подальшу підтримку з боку всього колективу у проведенні лікування та реабілітації.

Важкопораненого бійця-сироту Руслана Кашицю чекають у школі-інтернаті, де він навчався, обіцяють надати житло і допомогти з роботою.

Зараз хлопець знаходиться в Одесі в Інституті очних хвороб і тканинної терапії ім.В.П.Філатова НАМН України, де проведена операція із заміни очного кристалика. Наразі він бачить лише на одне око і всього 20 відсотків, а попереду ще багатомісячне лікування.

З юнаком  працюють психологи, а усе, чого не вистачає в лікарні, приносять небайдужі люди  і  волонтери.

Вихователі школи-інтернату, волонтери та друзі Руслана звертаються до усіх із проханням підтримати юнака та долучитися до збору коштів на його лікування й подальшу реабілітацію. Гроші можна перераховувати на його особисту картку ПриватБанку.

Картка ПриватБанку Руслана Кашиці 5168 7573 3216 5101

Сюжет ТСН «Новини»

https://tsn.ua/ato/tsn-dopomogla-rozshukati-blizkih-poranenogo-v-ato-siroti-997970.html

Сюжет ХОДТРК «Поділля-центр»

https://www.youtube.com/watch?v=QKBUB5fFCD4&app=desktop