Віце-прем’єр-міністр України Іванна Климпуш-Цинцадзе відвідала Хмельниччину

Сьогодні, 12 лютого 2019 року, в рамках робочого візиту до Хмельницької області Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе відвідала Національну академію Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького. Під час ознайомчого візиту до навчального закладу учасники делегації, серед яких також перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук  та голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий зустрілися з керівництвом Національної академії, поспілкувалися з курсантами, викладачами та ознайомилися з навчально-матеріальною базою вишу.

Виступаючи перед присутніми ректор Національної академії генерал-майор Олег Шинкарук розповів почесним гостям про єдиний вищий навчальний заклад Державної прикордонної служби України, зокрема зосередив увагу на питаннях реалізації ґендерної політики, співпрацю з міжнародними організаціями та запровадження стандартів НАТО у навчальному закладі.

«На сучасному етапі розвитку академії активно реалізується Державна програма забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. У вищому навчальному закладі  Держприкордонслужби жінки представлені серед всіх категорій персоналу: 19% жінок – постійний склад; 13% дівчат – перемінний склад; 64% – цивільні працівники, і ми пишаємось тим, що серед керівного складу у нас 10% жінок», – відмітив під час виступу очільник Національної академії.

Крім того Олег Миколайович наголосив, що академія активно співпрацює з міжнародними організаціями щодо навчання та підготовки всіх категорій персоналу.

«Академія отримує значну допомогу у підготовці персоналу від Міжнародної організації з міграції в Україні, Європейської агенції FRОNTEX, партнером якої стала у січні цього року, Офісу зв’язку НАТО в Україні, Консультативної місії ЄС та інших», – сказав він.

Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Климпуш-Цинцадзе Іванна Орестівна відзначила високий рівень довіри суспільства до Державної прикордонної служби та значний внесок керівництва Національної академії у впровадження принципів ґендерної рівності та забезпечення рівних прав чоловіків і жінок у Держприкордонслужбі України.

«Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького є лідером серед інших навчальних закладів та є зразком у  питанні забезпечення рівних прав чоловіків та жінок. Маємо надію, що зможемо поширити ваш досвід до інших академічних інституцій та максимально інтегрувати досвід вашого навчального закладу  до інших вишів сектору безпеки і оборони по всій Україні», – зазначила Віце-прем’єр-міністр України.

Додамо, що під час візиту до академії пані Климпуш-Цинцадзе приємно вразив високий рівень підготовки майбутніх офіцерів-прикордонників, а також умови навчання та побуту, які створені для курсантів Національної академії.

***

В другій половині дня за участю Віце-прем’єр-міністра України Іванни Климпуш-Цинцадзе та керівництва області відбулась регіональна конференція «Міфи та факти євроінтеграції: де знайти можливості?».

Проведення конференції є частиною інформаційної кампанії, яку реалізує Служба Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України з метою роз’яснення переваг та можливостей європейської інтеграції для українців, а також популяризації історій успіху підприємців, діячів культури, науковців та освітян Хмельницького регіону.

У роботі конференції також взяли участь депутати обласної ради, голови районних рад області, керівники провідних підприємств регіону, представники малого та середнього бізнесу, керівники освітніх закладів, лідери студентського самоврядування, громадські активісти.

Довідка

Мета інформаційної кампанії «Євроінтеграція: сила можливостей» – роз’яснення та популяризація практичних переваг і можливостей, які вже мають або невдовзі отримуватимуть українці від євроінтеграційного курсу України.

Інформаційна кампанія «Євроінтеграція: сила можливостей» реалізується Офісом Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України за підтримки Громадської спілки «Фонд підтримки реформ в Україні» та Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) в рамках проекту «Підвищення обізнаності про вплив Угоди про Асоціацію з ЄС» та Проекту ЄС Association4U.

Детальніше – https://eu-ua.org/syla-mozhlyvostei

попередня статтяВшанували учасників бойових дій на території інших держав
наступна статтяМінрегіон оприлюднив моніторинг процесу децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування