Відкрита Першість зі спортивного орієнтування

Минулими вихідними у лісовому масиві «Озерна» міста Хмельницького відбулася відкрита Першість Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді зі спортивного орієнтування.

Незважаючи на похмуру, дощову погоду, в змаганнях взяли участь понад 70 спортсменів. Крім гуртківців ХОЦТКУМ, у Першості взяли участь вихованці інших позашкільних закладів. Зокрема, Хмельницького міського центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді (ХМЦТКЕУМ), Кам’янець-Подільського позашкільного навчально-виховного об’єднання (ПНВО), Хмельницького районного центру дитячо-юнацької творчості (ЦДЮТ) та Національної академії Державної прикордонної служби.

Змагання проходили на дистанціях у заданому напрямку серед юнаків та дівчат чотирьох вікових груп: ЧЖ-12, ЧЖ-14, ЧЖ-16, і ЧЖ18.

Переможці та призери в кожній віковій групі серед юнаків та дівчат були нагороджені грамотами та дипломами Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Багато спортсменів виконали нормативи на спортивні розряди зі спортивного орієнтування, один з них – підтвердив звання «Кандидата у майстри спорту України».

Учасники Першості були задоволені – незважаючи на погоду, змагання подарували їм чудовий настрій.

За матеріалами ХОЦТКУМ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: