Відкриття поліцейської станції в об’єднаній територіальній громаді

Сьогодні у селі Колибаївка Кам’янець-Подільського району за сприяння Консультативної місії Європейського Союзу урочисто відкрито сучасну поліцейську станцію.

У важливій для Колибаївської об’єднаної територіальної громади події взяли участь голова обласної ради Михайло Загородний, заступник голови Національної поліції України Костянтин Бушуєв, в.о. керівника підрозділу КМЄС із реформування правоохоронних органів Маура О’Салліван,  начальник управління поліції в Хмельницькій області Василь Віконський, заступник голови – керівник апарату облдержадміністраці Юрій Бирка, голова районної ради Віктор Кривак, голова райдержадміністрації Василь Сукач, сільський голова Колибаївської ОТГ Михайло Желізник та багато інших поважних гостей.

Голова облради Михайло Загородний зазначив, що результатом співпраці поліції з Консультативною місією Європейського Союзу стало відкриття поліцейської станції у Колибаївській громаді, мешканці якої зможуть отримувати якісний правоохоронний сервіс.

«У рамках реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади одним із напрямків, який сьогодні впроваджується в об’єднаних територіальних громадах, є реалізація створення сучасних центрів безпеки, які дадуть можливість громадам повноцінно убезпечити життя своїх мешканців», – сказав Михайло Васильович.

За словами заступника Голови Нацполіції України Костянтина Бушуєва, відкриття поліцейської дільниці – це перший крок до зміни системи взаємовідносин між громадянським суспільством і поліцейськими.

    «Сутність змін полягає в тому, що в цій будівлі люди повинні отримувати відповіді на питання, які їх турбують»,- підкреслив Костянтин Бушуєв.

Поліцейська станція обслуговуватиме територію населених пунктів Колибаївської об’єднаної територіальної громади. Зокрема, це сім сіл із населенням понад 5600 жителів. Крім того, планується, що згодом діяльність станції пошириться і на Жванецьку тергромаду, яка зараз перебуває на стадії формування.

На поліцейській станції базуватиметься група реагування патрульної поліції, два дільничних офіцери поліції, а також два інспектори сектору превентивної діяльності.

Після урочистого відкриття гості оглянули нове службове приміщення, де є три робочі кабінети та кімната відпочинку. У будівлі зроблено ремонт та підведено всі комунікації. На ці потреби  з місцевого бюджету виділено 250 тис. гривень. Окрім того, для груп швидкого реагування, котрі патрулюватимуть територію тергромади, місцева влада передала  автомобіль «DaewooSens».

Консультативна місія Європейського Союзу (КМЄС) презентувала правоохоронцям комп’ютери, оргтехніку, забезпечила поліцейську дільницю меблями, сейфами. Ще одним подарунком став новий мікроавтобус (Ford Transit Custom), оснащений обладнанням, що дозволяє мобільній поліцейській дільниці працювати автономно у віддалених населених пунктах.  Загальна вартість обладнання, переданого поліції Хмельницької області, становить 1,5 мільйона гривень.

Очільник Колибаївської ОТГ Михайло Желізник подякував керівництву Національної поліції України, обласній та районній владі, меценатам та всім, хто сприяв у відкритті дільниці поліції. Він зазначив, що ця подія, безумовно, зіграє важливу роль в підтримці громадського порядку і безпеки жителів навколишніх сіл.

 

При написанні матеріалу використана інформація з сайту

Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області