Відзначено цьогорічного лауреата обласної літературної премії імені Миколи Федунця за кращу поетичну збірку

Сьогодні, 20 червня, в Хмельницькому обласному літературному музеї вшанували пам’ять відомого українського поета Миколи Федунця. Відповідно до рішення обласної ради від 30 квітня 2014 року «Про обласну літературну премію імені Миколи Федунця за кращу поетичну збірку» саме в День пам’яті нашого поета-земляка відбувається й вручення літературної премії її лауреатам. Цьогоріч лауреатом обласної премії став Анатолій Ненцінський.Ведучий заходу,  директор літературного музею, письменник Василь Горбатюк, запаливши свічу пам’яті, відзначив особливу роль, яку обіймає постать Миколи Федунця в становленні та утвердженні письменницької організації Хмельниччини, в розвитку українського художнього слова.

Голова Хмельницької обласної організації Національної спілки письменників України Петро Маліш вручив Анатолію Ненцінському Диплом лауреата премії 2018 року.  Саме його літературно-художнє видання «Побачення з собою», відповідно до рішення конкурсного комітету, засідання якого відбулось 25 травня, визнано кращою поетичною збіркою. Як зазначили фахівці, його робота найповніше відповідає вимогам Положення про обласну літературну премію імені Миколи Федунця щодо високого художнього рівня, яскравих мовних засобів, новизни, оригінальності форм та мотивів.

Багато теплих та щирих слів лунало в цей день на адресу лауреата премії з вуст його колег по перу: Василя Горбатюка, Петра Савчука, Михайла Цимбалюка. Лауреати обласної літературної премії минулих років Ніна Шмурікова-Гаврилюк та Микола Клец побажали Анатолію Ненцінському подальшої плідної роботи.

Водночас, вітання переплітались зі спогадами про Миколу Федоровича Федунця – талановитого майстра поетичного слова та вмілого організатора хмельницької письменницької спільноти. Дочка Миколи Федоровича Ірина поділилася спогадами про батька.

Неповторною музичною окрасою цього заходу стали пісні у виконанні барда Леоніда Мазура  на слова Миколи Федунця та Павла Гірника.

По закінченні учасники заходу поклали квіти до пам’ятного знаку на вулиці Миколи Федунця у Хмельницькому.