Відзначили учнівську еліту Хмельниччини

18 травня у актовій залі Хмельницького національного університету відбулись урочисті збори переможців обласних етапів учнівських олімпіад та конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2018 році. Обласні премії інтелектуальній учнівській еліті Хмельниччини вручили заступник керівника апарату обласної ради Тетяна Зеленко, директор Департаменту освіти й науки облдержадмністрації Олег Фасоля.

У своєму вітальному слові Тетяна Зеленко привітала учнів, які продемонстрували високий рівень знань та стали переможцями, і їх наставників – вчителів.
«Ви – нова генерація активних, сильних духом громадян. Вам притаманні європейські цінності тлюбов до своєї країни, глибокі знання і креативне мислення. І де б ви не знайшли себе – в науці,бізнесі, управлінні, – впенена, що разом з вами ми збудумо сильну країну і здорове суспільство, – переконана Тетяна Іванівна. – Дорогі переможці! Нехай ваша активність і запал, прагнення реалізувати свої знання стануть рушієм розвитку української науки та української держави. нехай збудуться всі ваші мрії, втіляться в життя найамбітніші плани!”
Обдарованих учнів також привітали і вручили дипломи директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олег Фасоля, ректор Хмельницького інституту післядипломної педагогічної освіти Віктор Берека, ректор Хмельницького національного університету Микола Скиба, ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Інна Шоробура, ректор Хмельницького університету управління та права Олег Омельчук.

Святковий настрій під час урочистостей дарували присутнім танцювальні та вокальні виступи дитячих колективів області.