Військова частина 3053 Національної гвардії України відзначає свою 24-у річницю

28 жовтня заступник голови обласної ради Валерій Лесков взяв участь в урочистостях з нагоди відзначення 24-ї річниці з дня створення військової частини 3053 Національної гвардії України.

«Сьогоднішня подія досить вагома не лише в історії вашого військового формування, але й у житті всієї області, – сказав Валерій Лесков, вітаючи військових. – Тут зібрались люди, для яких військова служба стала не просто професією, а справою всього життя. Святкування Переконаний, що своєю наснагою вам вдасться відновити повагу до військовослужбовців. А Нацгвардія завжди захищатиме Україну та стоятиме на варті наших кордонів, обороняючи українську землю. То ж будьте гідними високого звання офіцера».

Валерій Олександрович також виконав почесну місію – вручив Грамоти обласної ради кращим нацгвардійцям військової частини 3053 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.

Завершились урочистості святковим концертом.

Історія військової частини розпочалася 31 жовтня 1992 року, коли на базі лінійного батальйону військової частини 3008 міста Вінниці у Хмельницькому була сформована військова частина 3053. На сьогоднішній день військова частина, що дислокується у нашому місті, структурно входить до Західного оперативно – територіального об’єднання Національної гвардії України та виконує завдання щодо захисту територіальної цілісності держави, охорони громадського порядку в містах Хмельницькому і Кам’янці-Подільському та конвоювання засуджених під час судового процесу. Командиром частини є підполковник Олексій Мельник.