Вінницька делегація побувала у Гуменецькій об’єднаній територіальній громаді

Сьогодні, 6 жовтня, вінничани перебувають другий день на Хмельниччині. У рамках візиту вінничани ознайомилися з роботою Гуменецької об’єднаної територіальної громади Кам’янець-Подільського району.

Сільський голова Інна Абдулкадирова ознайомила гостей з діяльністю навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія», дошкільного навчального закладу «Дивограй», сільською радою, амбулаторією загальної практики сімейної медицини. Вінничани також відвідали спортивний стадіон із твердим штучним покриттям та будинок культури. За словами очільниці громади, значну кількість робіт з облаштування території вдалося здійснити завдяки значним надходженням з держбюджету. Наразі дохід Гуменецької сільської ОТГ разом із місцевими надходженнями становить понад 69 мільйонів гривень.

До складу громади ввійшли території Абрикосівської, Великозаліської, Голосківської, Гуменецької, Думанівської, Залісся Другої, Нігинської та Супрунковецької сільських рад. Населення Гуменецької ОТГ наразі складає понад 14 тисяч мешканців.

Гуменецькою сільською радою утворено ЦНАП, в якому надається 60 адмінпослуг. Окрім того у на території громади діє комунальна установа «Гуменецький територіальний центр соціального обслуговування», який займається виявленням громадян похилого віку та інвалідів, що нездатні до самообслуговування і потребують постійного стороннього догляду.

 

У навчальних закладах громади навчається 963 учні, виховуються 392 дошкільнят. У закладах надаються освітні послуги з допрофільного і профільного навчання, дитячо-юнацьких об’єднань, проводиться робота з обдарованими дітьми із поглибленим вивченням точних та гуманітарних наук.

На території сільської ради функціонують 13 великих підприємств, серед них – ПАТ «Подільський цемент», філія «Птахофабрика «Авіс», середні та малі підприємства, фермерські господарства, 261 приватне підприємство.

У ході візиту на Кам,янеччину, вінничани ознайомилися з роботою міської ради щодо розвитку туристичної інфраструктури та надання туристичних послуг.

Приємним сюрпризом завершення візиту стала екскурсія по Національному історико-архітектурному заповіднику “Кам,янець”.