Вирує Міжнародна агропромислова виставка “Агро-2019”

У Національному комплексі «Експоцентр України» від 4 до 7 червня цього року проводиться ХХХІ Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2019».

У складі делегації від Хмельницької області участь взяли голова обласної ради Михайло Загородний, голова облдержадміністрації Вадим Лозовий, перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко, директор Департаменту агропромислового розвитку Олег Омелянюк та працівники Департаменту, начальники районних управлінь (відділів) агропромислового розвитку та керівники сільськогосподарських підприємств області.

У найбільшій агропромисловій виставці України беруть участь понад 1300 тисяч учасників з 17 країн, 83 тисяч відвідувачів. Площа експозиції – сягає 34 200 м2.

Експозиція від Хмельниччини представлена продукцією з майже сорока підприємств області і включає в себе вироби молочної продукції, м’ясні та ковбасні вироби, консервовану продукцію, хліб, хлібобулочні та кондитерські вироби, олію, продукцію бджільництва, безалкогольні напої, цикорій, пиво, макаронні вироби, крупу, яйця, фрукти, чаї та лікарські трави. Родзинкою експозиції є мапа Хмельницької області з мафінів з представленням кожного району.

У найбільшій агропромисловій виставці України передбачається участь понад 1300 тисяч учасників з 17 країн, 83 тисяч відвідувачів. Площа експозиції – сягає 34 200 м2.

Виставка «АГРО-2019» – найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України, діловим заходом, що відкрив можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

Особлива увагу на виставці приділятиметься новинкам сільськогосподарської техніки та устаткуванню, високопродуктивним породам свійських тварин, сучасним агротехнологіям для всіх галузей сільського господарства.