Визначали пріоритетність ремонту доріг області

27 лютого у Будинку рад відбулося засідання комплексної робочої групи з питань визначення автомобільних доріг загального користування місцевого значення Хмельницької області, які першочергово потребують ремонту. Участь у засіданні під керівництвом голови облдержадміністрації Вадима Лозового взяв голова обласної ради Михайло Загородний.

Як поінформувала начальник управління регіонального розвитку та будівництва облдержадміністрації Віра Бригадир, Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» для Хмельницької області передбачена субвенція на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах у загальній сумі 568 314 300 грн, з них: 181 040,526 грн – поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, 27 109,2 грн – будівництво, реконструкція, капітальний та поточний середній ремонт вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, 98 105,8 грн – капітальний ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення, решта 262 058, 774 грн розподілено на поточний середній ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

Державним підприємством «Служба місцевих автодоріг» виготовлено проектну документацію на виконання робіт з поточного середнього ремонту на підставі переліку ділянок ремонту для виготовлення проектної документації на виконання робіт з поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення у 2019 році, затвердженого головою облдержадміністрації на суму 479 255,682 грн загальною протяжністю 116,4 км по 51 об’єкту, крім Волочиського та Деражнянського районів.

У ході обговорення виникло спірне питання щодо розпорошення коштів на здійснення капітального ремонту доріг загального користування місцевого значення по області. Також виявилися розбіжності щодо визначення пріоритетних напрямків здійснення поточного середнього ремонту. Відтак, членами робочої групи було прийнято рішення райдержадміністраціям доопрацювати свої пропозиції щодо ремонту автомобільних доріг, які потребують першочергово ремонту.