Визначено кандидатів від депутатських фракцій для включення до складу конкурсних комісій

Сьогодні за участю заступника голови обласної ради Валерія Лескова, заступника керівника апарату обласної ради Тетяни Зеленко  проведено жеребкування щодо представників від фракцій в обласній раді для включення до складу конкурсних комісій з обрання керівників закладів середньої освіти – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

Отож, за результатами проведеного працівниками виконавчого апарату жеребкування, визначено таких кандидатів від фракцій в обласній раді для включення до складу конкурсної комісії на посади керівників комунальних закладів освіти:

  1. Антонінська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Хмельницької обласної ради:
  • Білявець Олег Петрович – депутат обласної ради, представник депутатської фракції Аграрної партії України;
  • Строяновський Василь Станіславович – депутат обласної ради, представник депутатської фракції ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».
  1. Вовковинецька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради:
  • Берегова Оксана Віталіївна – депутат обласної ради, представник депутатської фракції політичної партії ВО «Батьківщина»;
  • Білявець Олег Петрович – депутат обласної ради, представник депутатської фракції Аграрної партії України.
  1. Голенищівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Хмельницької обласної ради:
  • Зеленко Тетяна Іванівна – депутат обласної ради, представник депутатської фракції Радикальної Партії Олега Ляшка;
  • Моцний Микола Іванович – депутат обласної ради, представник депутатської фракції політичної партії Об’єднання «Самопоміч».
  1. Новоушицька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Хмельницької обласної ради:
  • Берегова Оксана Віталіївна – депутат обласної ради, представник депутатської фракції політичної партії ВО «Батьківщина»;
  • Білявець Олег Петрович – депутат обласної ради, представник депутатської фракції Аграрної партії України
  1. Плужнянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів:
  • Панчук Анатолій Анатолійович – депутат обласної ради, представник депутатської фракції Хмельницької обласної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»;
  • Строяновський Василь Станіславович – депутат обласної ради, представник депутатської фракції ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».
  1. Ямпільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Хмельницької обласної ради:
  • Зеленко Тетяна Іванівна – депутат обласної ради, представник депутатської фракції Радикальної Партії Олега Ляшка;
  • Строяновський Василь Станіславович – депутат обласної ради, представник депутатської фракції ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
  1. Кам’янець-Подільська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Славутинка» Хмельницької обласної ради:
  • Панчук Анатолій Анатолійович – депутат обласної ради, представник депутатської фракції Хмельницької обласної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода».
  1. Кам’янець-Подільська спеціальна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради:
  • Моцний Микола Іванович – депутат обласної ради, представник депутатської фракції політичної партії Об’єднання «Самопоміч»
  1. Славутський ліцей ІІ- ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради:
  • Зеленко Тетяна Іванівна – депутат обласної ради, представник депутатської фракції Радикальної Партії Олега Ляшка;
  1. Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки:
  • Панчук Анатолій Анатолійович – депутат обласної ради, представник депутатської фракції Хмельницької обласної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

ПРОТОКОЛ проведення жеребкування щодо представників від фракцій в обласній раді для включення до складу конкурсної комісії на посади керівників комунальних закладів освіти

Онлайн трансляція жеребкування з визначення кандидатів від громадських організацій та Хмельницької обласної ради до складу конкурсних комісій з обрання керівників закладів середньої освіти – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.