Визначено переможців конкурсів на посади керівників двох комунальних закладів обласної ради

Кандидатури Ганни Кучерук та Наталі Базюк визначено переможцями конкурсів на посади директорів Мазниківського та Китайгородського будинків-інтернатів для громадян похилого віку та інвалідів. Такі рішення прийняла конкурсна комісія на засіданні 14 червня. Участь у роботі комісії взяла участь перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук.

Кандидатури обох переможців будуть подані голові обласної ради для винесення питання про призначення на розгляд на черговій сесії обласної ради. До речі, обидва кандидати – тимчасово виконують обов’язки керівників даних закладів.

Під час засідання конкурсна комісія також опрацювала документи кандидатів, поданих на конкурс на посади директорів Зяньковецького психоневрологічного інтернату, Черчецького будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, Білогірського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів та Старокривинського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів.

Однак, кандидатів на посади директорів Зяньковецького психоневрологічного інтернату, Черчецького та Білогірського будинків-інтернатів для громадян похилого віку та інвалідів члени комісії не допустили до участі у конкурсі через невідповідність кваліфікаційним вимогам.

Отож, своїм рішенням конкурсна комісія рекомендувала голові обалсної ради оголосити новий конкурс для визначення кандидатів на посади директорів у ці три комунальні заклади.

Що ж стосується Старокривинського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, то, за рішенням членів комісії, проведення конкурсу на заміщення посади директора у цьому закладі відтерміновано до вивчення питання щодо його реорганізації чи ліквідації.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поля позначені (*) зірочкою обов'язкові для заповнення

Зверніть увага! Закон України Про звернення громадян.

×

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: