Визначено склад комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва

Сьогодні, 7 серпня, у приміщенні обласної ради було проведено жеребкування з визначення кандидатів від громадських організацій та Хмельницької обласної ради до складу комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва.

Варто зауважити, що відповідно до рішення обласної ради  від 13 липня ц.р. № 15-14/2017 внесено зміни до Порядку призначення і звільнення керівників комунальної власності, а саме: «Жеребкування з визначення кандидатів від громадських організацій до складу конкурсних комісій з проведення конкурсів на посади керівників закладів культури проводиться працівниками виконавчого апарату обласної ради».

Отже, шляхом жеребкування, від громадських організацій визначено наступних осіб: Горбатюка Василя Івановича – від Хмельницької обласної організації Національної спілки письменників України, Луценка Миколу Олексійовича – від Хмельницької обласної організації професійної спілки працівників культури, Козицьку Тамару Степанівну – від Хмельницького обласного відділення ВГО «Українська бібліотечна асоціація».

За результатами проведеного жеребкування від Хмельницької обласної ради до складу конкурсної комісії  визначено таких депутатів: Тетяну Зеленко, Віталія Бандирського та Артема Ромасюкова.

Склад комісії

Протокол жеребкування

Онлайн трансляція жеребкування з визначення кандидатів від громадських організацій та Хмельницької обласної ради до складу комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва