Юні природолюби Хмельниччини – переможці ІІІ-ї Всеукраїнської олімпіади «DreamECO»

Нещодавно в м. Києві Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України та Міжнародна школа «Меридіан» провели очний етап ІІІ Всеукраїнської олімпіади «DreamECO» (конкурс міжшкільних наукових проектів з питань захисту довкілля), у якій взяли участь школярі та юннати навчальних закладів Хмельниччини.

Відповідно до підсумків конкурсного журі Олімпіади до числа переможців її фіналу увійшли 2 юних виконавці міжшкільних наукових проектів з питань захисту довкілля з міст Хмельницький та Нетішин.

В номінації «Ресурси та енергія» став переможцем конкурсу та нагороджений Дипломом ІІІ Всеукраїнської олімпіади «DreamECO»  із врученням цінного подарунку Максим Горячок, учень 10 класу  Хмельницького технологічного багатопрофільного ліцею ім. Артема Мазура, юннат гуртка екологічної біохімії Хмельницького ОЕНЦУМ,  з проектом «Очищення промислових стічних вод за допомогою природних сорбентів» (керівники роботи – Наталія Зима, вчитель хімії ТБЛ ім. Артема Мазура та Алла Ганзюк, доцент кафедри хімії Хмельницького національного університету і за сумісництвом керівник гуртка екологічної біохімії Хмельницького ОЕНЦУМ на базі університету).

В номінації «Екологія та біорізноманіття» стала переможцем конкурсу та нагороджена Дипломом ІІІ Всеукраїнської олімпіади «DreamECO»  із врученням цінного подарунку Ольга Березюк, учениця 11 класу Нетішинського НВК, з проектом «Вивчення алелопатичних властивостей водних  витяжок золотушника канадського на проростання насіння гороху, соняшника, кукурудзи та пшениці» (керівник роботи – Ліна Марчук, вчитель біології Нетішинського НВК).

Перемога в столиці Максима й Ольги поповнить скарбничку досягнень творчої праці юних дослідників та охоронців природи Хмельниччини, а праця їх педагогів має бути гідно відзначена міськими управліннями освіти.

                              За матеріалами Хмельницького ОЕНЦУМ

попередня статтяВідбувся круглий стіл «Цілі сталого розвитку: регіональний вимір в Україні»
наступна статтяКвест для студентів