Юні знавці природи Хмельниччини – серед призерів фіналу ХІІ Всеукраїнського конкурсу «Юний дослідник»

Нещодавно на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України відбувся фінальний етап ХІІ Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» для учнів 9-11 років, який пройшов у столиці відповідно до Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2017 рік.

Учасниками фіналу заходу були 104 представники з 23-х областей України, які захищали свої дослідницько-експериментальні роботи в секціях: «Я і природа», «Рослини навколо нас», «Тваринний світ», «Охорона здоров’я», «Народознавство, краєзнавство».

Серед них були і юні дослідники природи з Хмельниччини, які гідно представили свої учнівські колективи й навчальні заклади області та відповідно до рішення журі були нагороджені Грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України за здобуті призові місця у номінаціях Конкурсу:

         – Думанська Дарія, учениця 3 класу Кам’янець-Подільського навчально-виховного комплексу №14,   з   роботою   «Дослідження   умов   проростання рослин» (94 бали), котра посіла ІІ місце у секції «Рослини навколо нас»;

         – Заєць Іванна, учениця 3 класу Шепетівського навчально-виховного комплексу № 3 у складі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. ім. Натана Рибака та ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою», з роботою «Лялька – мотанка» (75 балів), котра посіла ІІІ місце у секції «Народознавство, краєзнавство»;

         – Семенишина Анна, учениця 4 класу Кам’янець-Подільського навчально-виховного комплексу № 14, з роботою «Спостереження та дослідження життя молюсків в домашніх умовах» (80 балів), котра посіла ІІІ місце у секції «Тваринний світ»;

         – Попович   Максим,   вихованець   гуртка «Юні   знавці   лікарських   рослин» Кам’янець-Подільського позашкільного навчально-виховного об’єднання, з роботою «Біоіндикація водного середовища за допомогою вищої водної рослини на прикладі Elodea canadensis» (80 бал.), котрий посів ІІІ місце у секції «Я і природа».

Грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України за участь у Конкурсі та виконані дослідницькі роботи, що представлялись у секції «Охорона здоров’я», також нагороджено Постну Ірина та Божка Івана, учнів 4 класу Шепетівського навчально-виховного комплексу № 3 у складі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. ім. Натана Рибака та ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою», з роботами «Комп’ютер – друг чи ворог» (84 бали) і «Народні способи лікування кашлю та нежитю» (85 балів).

Дирекція та педагогічний колектив Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді висловили щиру подяку керівникам Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА, об’єднаних територіальних громад і відділів та управлінь освіти районних державних адміністрацій і міських рад,   керівникам   та   педагогічним працівникам   позашкільних і загальноосвітніх навчальних закладів за підготовку й залучення учнів молодшого шкільного віку до участі у ХІІ Всеукраїнському конкурсі дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» та його фіналі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: