Юннати з Красилівщини здобули призові місця й дипломи на VI Всеукраїнському експедиційно-польовому зборі команд юних ботаніків

Минулого тижня команда юннатів з Хмельниччини успішно приймала участь у VI Всеукраїнському експедиційно-польовому зборі команд юних ботаніків, який проводився на базі навчальних закладів, територій та об’єктів природно-заповідного фонду Кіровоградської області. Учасниками Збору були обласні учнівські команди загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів з різних регіонів країни, сформовані з числа учасників науково-дослідних експедицій, ботанічних практик, екскурсій з практичним досвідом роботи з ботаніки, екології, дендрології, зеленої архітектури.

У рамках юннатівського заходу було проведено ботанічні практикуми на території дослідно-селекційного дендрологічного лісового центру «Веселі Боковеньки», після чого, як підсумок проведеної роботи, команди-учасники виконували камеральну обробку результатів досліджень, підготовку звітів, представляли завчасно підготовлені звіти-презентації про проведені регіональні дослідження; презентацію територій та об’єктів природно-заповідного фонду  свого регіону (домашнє завдання); фотовиставку, для якої кожна делегація завчасно підготувати і представляла на ній членам журі по 3 авторські фотороботи «Рослини, які поширені на території (назва регіону) та підлягають особливій охороні»; культурну програму, в т.ч. екскурсію у відділі природи Кіровоградського обласного краєзнавчого музею в м. Кропивницькому.

Відповідно до підсумкового рішення журі VI Всеукраїнського експедиційно-польового збору команд юних ботаніків, команда юних натуралістів із Западинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Красилівського району під керівництвом вчителя біології Тетяни Янюк виборола два призові місця, а Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України нагородив учасників команди Марію Зарічну і Богдану Полюх Дипломом ІІІ ступеню за зайняте ними призове місце у польових дослідженнях та Дипломом ІІІ ступеню за зайняте призове місце у фотовиставці «Рослини України, які підлягають особливій охороні» .

Подяку організаторів Збору також було надано команді юних ботаніків Хмельницької області за зроблений ними вагомий внесок у збереження біорізноманіття та успішну презентацію територій і об’єктів природно-заповідного фонду регіону.

                                                                   За матеріалами ХОЕНЦУМ

 

попередня статтяУ дитячому закладі «Джерельце» відкрито оздоровчий сезон
наступна статтяОголошення. Засідання конкурсної комісії