8 жовтня своє професійне свято відзначають юристи України

Свято День юриста з’явилося в календарі України за указом президента Леоніда Кучми від 16 вересня 1997 року на підтримку ініціативи Міністерства юстиції України, Спілки юристів України та Спілки адвокатів України. Вчені припускають, що саме в цей день в 1016 році Ярослав Мудрий видав звід законів “Руська правда”, що став згодом правовою основою для розвитку централізованої держави Київська Русь.
І з цієї нагоди  у сесійній залі Будинку рад представників юридичної галузі Хмельниччини сьогодні привітали заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко та перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко.

Вітаючи присутніх, Тетяна Іванівна наголосила, що відзначення на державному рівні Дня юриста є свідченням важливої ролі правозахисників у формуванні високої правосвідомості громадян, піднесенні ролі права в житті суспільства і держави.

“Праця правознавця завжди була і залишається в пошані. Напевно, немає такої сфери діяльності, немає жодного підприємства або організації, які б зуміли обійтися без консультацій юриста. Відстояти законні інтереси, захистити права в суді, відновити справедливість – це ваша щоденна і така необхідна людям робота. Сьогодні професія юриста – одна з найважливіших. Адже саме ви покликані  захистити людину від беззаконня та відновити справедливість”,зазначила у своєму вітальному слові посадовець.

Тетяна Зеленко побажала усім правникам успіхів на ниві юриспруденції, міцного здоров’я, благополуччя та удачі.
До дня юриста за високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята кращих юристів області було нагороджено грамотами обласної ради та облдержадміністрації.
Святковий настрій присутнім у залі юристам забезпечили вокальні виступи артистів обласної філармонії.
Також сьогодні Тетяна Зеленко привітала зі святом і працівників Апеляційного суду Хмельницької області, завітавши на урочисте зібрання до їхнього залу засідань.