З професійним святом обласна та міська влада привітала працівників стандартизації та метрології

11 жовтня заступник керівника апарату обласної ради Тетяна Зеленко взяла участь в урочистому зібранні з нагоди Дня працівників стандартизації та метрології, який в Україні відсвяткували напередодні.

В  залі засідань Державного підприємства “Хмельницькстандартметрологія” Тетяна Іванівна від імені голови обласної ради Михайла Загородного, всього депутатського корпусу привітала колектив з професійним святом та побажала міцного здоров’я і благополуччя, успіхів на професійній ниві та злагоди у родині, ніколи не зупинятися на досягнутому та впевнено йти до поставленої мети!

“Ваша праця надзвичайно важлива для нашого суспільства, адже ви гарантуєте безпеку для життя і здоров’я людини, тварин, рослин, а також майна та охорони навколишнього середовища,– зазначила у вітальному слові Тетяна Зеленко. – Стандартизація та метрологія є невід’ємною ланкою національної економіки, потужним рушієм її подальшого розвитку. Від Вашої професійної майстерності залежить економічна стабільність нашого краю та держави в цілому, інтеграція країни у світовий простір, вирішення найважливіших соціальних завдань. Ваш професіоналізм і самовідданість заслуговують глибокої вдячності та високої шани в суспільстві”.

Кращим працівникам підприємства посадовець вручила Грамоти та цінні подарунки.