«Золоте коло» запрошує

На базі Шепетівського міського будинку культури 30 квітня – 1 травня цього року відбудеться традиційний Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Золоте коло».

Його організаторами є обласний науково-методичний центр культури і мистецтва,управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації,  відділ культури Шепетівського міськвиконкому. Фестиваль-конкурс проводитиметься за сприяння Національної хореографічної спілки України.

До участі у фестивалі запрошуються танцювальні колективи навчальних закладів, національних меншин, студій, аматорські танцювальні колективи незалежно від відомчого підпорядкування.

Дитячі, молодіжні танцювальні колективи беруть участь у номінаціях: «Народна хореографія»  та «Бальна хореографія» (перший день фестивалю-конкурсу), «Класична хореографія»  та «Сучасна хореографія» (другий день фестивалю-конкурсу).

Вікові категорії учасників:

  • «дебют» –  від 6до 7 років;
  • «молодша» – від 8 до 12 років;
  • «середня» – від 13 до 15 років;
  • «молодь» – від 16 років.

Заявки для участі у конкурсі подаються до 25 квітня 2018 року (на кожну номінацію окремо з поміткою «Золоте коло») за адресою: 29013, м. Хмельницький, вул. Володимирська 103, обласний науково-методичний центр культури і мистецтва.

Тел. для довідок: (0382) 657246, 795551. E-mail: onmccm@ukr.net