Михайло Загородний привітав переможців обласного конкурсу науково-дослідних робіт

Ось уже дванадцять років поспіль до Дня науки визначаються переможці обласного конкурсу науково-дослідних робіт. Кращих вчених краю сьогодні у сесійній залі Будинку рад привітали голова обласної ради Михайло Загородний та голова постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, молоді, спорту і туризму Інна Ящук.

«Напередодні Дня науки в Україні маю за честь від імені депутатів обласної ради, від себе особисто щиро привітати усіх науковців Хмельниччини, а також учасників та переможців чергового обласного конкурсу науково-дослідних робіт, – заначив у своєму вітальному слові Михайло Васильович. – Нехай ваша нелегка та відповідальна праця сприяє науковому розвитку області, а життєвий шлях завжди буде осяяний довірою та повагою людей».

    У поточному році обласною радою з обласного бюджету було виділено 30 тисяч гривень для відзначення переможців та призерів конкурсу. Відповідно до положення, як і в попередні роки, перша премія кожної номінації складає три тисячі гривень, друга – дві, третя – одну тисячу гривень.

В рамках конкурсу усі роботи були представлені у п’яти номінаціях: «Фундаментальні науково-дослідні роботи», «Прикладні науково-дослідні роботи», «Підручники та монографії», «Наукові розробки молодих вчених», «Гуманітарні науково-дослідні роботи».

Оцінювались науково-дослідні роботи за такими критеріями: актуальність проблеми, наукова новизна та обґрунтованість підбору і методів дослідження, наукова цінність і новизна одержаних результатів, практична цінність результатів для області та України, економічний ефект від впровадження, очікуваний економічний ефект для області.

Традиційно переможцями та призерами конкурсу стають науковці та викладачі найбільших вузів області: Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, Кам`янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Хмельницького національного університету Подільського державного аграрно-технічного університету, Хмельницького університету управління та права.

Михайло Загородний вручив переможцям та призерам конкурсу спеціальні дипломи.

Крім цього, за відданість обраній професії, вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері науки і науково-технічної діяльності та з нагоди професійного свята – Дня науки оголошено Подяку Хмельницької обласної ради ректору Хмельницького університету управління та права Олегу Омельчуку, ректору Національної академії державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького Олегу Шинкаруку, першому проректору, проректору з науково-педагогічної та наукової роботи Хмельницького національного університету Михайлу Войнаренку, професору кафедри історії України Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Олександру Завальнюку та директору Хмельницької філії Донецького національного університету імені Василя Стуса «Бізнес-інноваційний центр «ДонНУ-Поділля» Віктору Кравчуку.

Свої побажання та подяку організаторам конкурсу висловлювали науковці.

На згадку про цю подію усі присутні зробили загальне фото з керівництвом обласної ради.

Переможці обласного конкурсу науково-дослідних робіт