Обласна влада привітала нотаріусів краю з професійним святом

31 серпня відбулися урочистості з нагоди професійного свята представників нотаріальної спільноти – Дня нотаріату, яке відзначається щорічно в першу неділю вересня. Також цьогоріч виповнюється 25-та річниця інституту нотаріату в Україні. В урочистому засіданні взяли участь заступник голови обласної ради Валерій Лесков, перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко, секретар Хмельницької міської ради Михайло Кривак, представники Головного територіального управління юстиції в області на чолі з Віктором Худняком, територіального відділення Нотаріальної палати України в області, державні та приватні нотаріуси.

Вітаючи представників нотаріату краю, Валерій Лесков сказав: «Нотаріуси – це юристи високої кваліфікації, які забезпечують стабільність правовідносин та гарантують кожному громадянину виконання нотаріусом свого професійного обов’язку гідно та на високому професійному рівні. Ваша служба посідає почесне місце в економічній та соціальній сферах суспільства, адже його функції спрямовані на охорону та захист законних прав та інтересів, особливо у приватному житті. Тож нехай відповідальність, принциповість, професіоналізм та життєва мудрість допомагають вам і надалі залишатися на висоті вимог сьогодення!“.
Як зазначив Валерій Олександрович, в сільських населених пунктах нашої області, де немає нотаріусів, окремі нотаріальні дії, як то посвідчення заповіту, засвідчення вірності копії чи справжності підпису особи на заяві, відповідно до законодавства України мають право вчиняти посадові особи органів місцевого самоврядування.

З нагоди свята кращим представникам нотаріату області були вручені грамоти обласної ради, облдержадміністрації, та міської ради.