Першовересень відкриває двері навчальних закладів Хмельниччини

День знань (9)Сьогодні з нагоди нового навчального року та Дня знань голова обласної ради Михайло Загородний привітав студентів та викладачів вищих навчальних закладів обласного центру.

День знань (11)Від імені депутатів обласної ради та від себе особисто  Михайло Васильович поздоровив всіх військовослужбовців, працівників, а в першу чергу – першокурсників Національної академії державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького – престижного військового навчального закладу нашої країни, який продовжує зберігати кращі традиції та переймати передовий досвід розвинутих європейських держав.День знань (10)

«Сьогодні кожен з нас уже розуміє, що Україні потрібна  прикордонна служба, яка здатна надійно захистити країну не лише від контрабанди та злочинності на кордоні, а й від реальної військової агресії. Саме тому підготовка майбутніх прикордонників має відповідати сучасним вимогам та кращим європейським зразкам. Це важливо для нашої безпеки, для розвитку України та захисту її майбутнього. Вірю, що вам під силу виконати ці важливіші завдання держави, – зазначив Михайло Загородний у вітальному слові.

День знань (13)Особливі слова вдячності та поваги керманич області адресував прикордонникам, які повернулися зі сходу України та зауважив: «Знаю, що серед 433 осіб, які у цьому році зараховані на навчання в Академії,   63 є учасниками АТО. Переконаний, що ви, пройшовши школу патріотизму в умовах реальних бойових дій, будете гідно продовжувати славні традиції Національної академії та примножувати її здобутки».

День знань (12)

***

Урочистості з нагоди Дня знань відбулися й у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії.

День знань (18)З початком нового навчального року колектив комунального закладу обласної ради та студентів вітали і бажати успіхів керівництво області та міста.

День знань (16)«Особливим День знань є для вашого закладу. Адже саме гуманітарно-педагогічна академія готує для школи висококваліфікованих учителів. Переконаний, що гарними фахівцями та справжніми патріотами України будуть в майбутньому 700 першокурсників, які сьогодні поповнили вашу вузівську родину. Для цього професорсько-викладацький склад щоденно докладає масу зусиль та передає свої вміння та знання», – зазначив голова обласної ради Михайло Загородний.

День знань (20)Як наголосив керманич краю, немає освітньої установи в області, де б не працювали випускники академії – спеціалісти дошкільної і шкільної освіти та мистецтва. У вищому навчальному закладі сформована потужна наукова школа, яку представляє науково-педагогічний колектив закладу у складі більше сотні докторів, професорів,  кандидатів наук та доцентів.

День знань (24)Очільник обласної ради закликав першокурсників завжди пам’ятати, що саме від їхніх ідей, творчості та працьовитості залежить те, яким буде майбутнє України та нашого краю, побажав успіхів у навчанні та впевненості у завтрашньому дні.

День знань (25)

***

Із вступом до одного з найпрестижніших вищих навчальних закладів – Хмельницького університету управління та права – осередку юридичної та управлінської освіти в нашому регіоні привітав голова обласної ради Михайло Загородний 200 першокурсників денної форми навчання.

«Радий, що ви обрали комунальний заклад обласної ради, аби стати кваліфікованими юристами і управлінцями. Університет щороку випускає на ринок праці Хмельницької та інших областей висококваліфікованих фахівців, завдяки яким оновлюється управлінська та правова еліта. Протягом 24 років активної роботи університет підготував більше 7 тисяч фахівців. Усі вони успішно працюють в судових, правоохоронних органах, міжнародних інституціях, центральних та місцевих органах влади та в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, установах, організаціях  різних сфер національної економіки», – зазначив Михайло Загородний.       

IMG_3494Обласною радою постійно приділяється значна увага розвитку матеріально-технічної бази вищого навчального закладу, фінансується підготовка фахівців за державним замовленням. Щороку обласна рада виділяє кошти на навчання студентів юридичного факультету та факультету управління та економіки за рахунок обласного бюджету. Цьогоріч обласною радою було виділено 325 тисяч гривень на придбання мультимедійного обладнання для навчального процесу університету.

День знань (5)«Впевнений, що знання, які ви отримаєте в стінах університету, дозволять вам бути успішними юристами та ефективними управлінцями й на практиці вносити свій вклад в реалізацію стратегічних пріоритетів соціально-економічної політики та гуманітарного розвитку суспільства, адже в Хмельницькому університеті управління та права створені всі умови для успішного поєднання навчання з громадською та культурною діяльністю», – сказав на завершення вітального слова Михайло Загородний, звертаючись до студентів.

День знань (26)В урочистій атмосфері першокурсникам було вручено студентські квитки та залікові книжки.

 День знань (28)День знань (2)День знань (27)