Сьогодні – День адвокатури

120

В грудні 2002 року Президент України підписав Указ № 1121/2002 про встановлення в Україні професійного свята – Дня адвокатури, який відзначається щорічно 19 грудня.
Відповідно до Закону України «Про адвокатуру», який був введений в дію постановою Верховної Ради від 19 грудня 1992 року, Адвокатура України – це добровільне професійне громадське об’єднання, покликане сприяти захисту прав, свобод і представляти законні інтереси громадян України, іноземних громадян, осіб без громадянства, юридичних осіб, надавати їм іншу юридичну допомогу.

Від імені голови обласної ради Михайла Загородного, всього депутатського корпусу з професійним святом адвокатів області привітала заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко.  Вона наголосила на великому суспільному значенні цього правозахисного інституту в Україні.

“Мені особливо приємно привітати з цим чудовим святом тих, без чиєї допомоги неможливий справедливий результат вирішення справ у судах. Ті, хто чесно і мужньо стоїть на захисті прав та інтересів, хто присвятив своє життя служінню закону і справедливості! – зазначила Тетяна Іванівна. – Бажаємо Вам нових професійних досягнень, відданості своїй справі, сил та наснаги, а також неупередженості, витримки та непохитності у відстоюванні справедливості!”

Сьогодні на адресу адвокатів лунали вітання від заступника голови облдержадміністрації Світлани Павлишиної, заступника Хмельницького міського голови Андрія Бондаренка, голови Ради адвокатів Хмельницької області Наталії Вагіної. Кращих адвокатів Хмельниччини нагороджено Грамотами обласної ради, облдержадміністрації та міської ради.

А святковим дарунок для присутніх стали вокальні виступи артистій обласної філармонії.