Урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

Враховуючи велике  значення  місцевого   самоврядування   для розвитку   народовладдя,  демократизації  суспільних  відносин  та зміцнення української державності відповідно до Указу Президента щорічно 7 грудня відзначається День місцевого самоврядування.

Напередодні свята у сесійній залі Будинку рад відбулися урочистості, де зібралися представники органів місцевого самоврядування усіх рівнів, хто представляє інтереси жителів усієї області у вирішенні найскладніших життєвих питань, забезпечує позитивні зміни у суспільстві, гарантує стабільний розвиток рідного краю.

Під час вітального голова обласної ради Михайло Загородний висловив щирі слова подяки учасникам зібрання, а в їхній особі усім представникам місцевого самоврядування Хмельниччини за повсякденну нелегку працю у справі реформування та розвитку нашого регіону.

Варто зазначити, що за останні п?ять років структура місцевого самоврядування Хмельниччини зазнала суттєвого переформатування. В області створено та успішно діє 47 об’єднаних територіальних громад, ще у чотирьох ОТГ вибори відбудуться вже 22 грудня цього року.

«Хмельниччина є одним з лідерів децентралізаційних процесів в Україні. Окрім нових інструментів управління повноважень, об?єднані територіальні громади отримали нові можливості для забезпечення добробуту мешканців і благоустрою територій, а також величезну відповідальність за розвиток громад та їх нову якість життя. Проте попереду ще чимало важливих завдань наступного етапу децентралізації і майбутнє місцевого самоврядування залежить від нашої постійної комунікації та прагнення об’єднати зусилля заради єдиної мети», – зазначив Михайло Загородний та наголосив, що за останні роки місцеве самоврядування краю поповнилося кваліфікованими управлінцями, які поставили собі за мету – удосконалити та зміцнити свої громади на перспективу.

Представників органів місцевого самоврядування також привітав перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко та нагородив Грамотами ОДА.

Відзнаки Української асоціації районних та обласних рад, Грамоти обласної ради було вручено депутатам  місцевих рад та працівникам органів місцевого самоврядування.

Під час урочистостей також було нагороджено переможців обласного конкурсу журналістських робіт на краще висвітлення тематики реформи місцевого самоврядування у 2019 році.

Окрасою свята стали виступи солістів обласної філармонії.

Більше фото на офіційній сторінці Хмельницької обласної ради Facebook