Хмельниччину з робочим візитом відвідала Міністр освіти і науки Лілія Гриневич

14 червня Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич відвідала Хмельниччину.

У рамках візиту Лілія Гриневич зустрілася з головою обласної ради Михайло Загородним, керівництвом облдержадміністрації, очільниками департаментів освіти і науки та фінансів ОДА.

Під час зустрічі говорили про подальше впровадження освітньої реформи в Україні. Разом з тим, проаналізували питання, які стосуються системи професійно-технічної освіти та впровадження Концепції «Нова українська школа» в освітніх закладах області.

На завершення зустрічі Міністр освіти і науки подякувала керівництву області за підтримку та реалізацію реформ в регіоні.

Під час візиту Лілія Гриневич відвідала Державний навчальний заклад «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг» в м.Хмельницькому. Посадовець оглянула матеріально-технічну базу закладу та перевірила навчально-практичний центр сучасних швейних технологій і дизайну, який функціонує на базі закладу.

У Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти Міністр освіти і науки зустрілася з педагогічними працівниками області.

Окрім того, Лілія Гриневич ознайомилася з організацією освітнього процесу в Судилківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Судилківської сільської ради Шепетівського району, яка є опорною. Лілія Михайлівна поспілкувалась з вчителями, оглянула приміщення опорної школи та сучасні шкільні кабінети, обладнані відповідно до стандартів НУШ і вимог часу, аби процес навчання був цікавим і захоплюючим. У навчальному закладі відбулася зустріч із тренерами-педагогами нової української школи.

З перспективами організації роботи старшої профільної школи в регіоні Лілія Гриневич ознайомилася на базі Славутського ліцею Хмельницької обласної ради.

Міністр освіти і науки поспілкувалась із усім педагогічним колективом ліцею, розповіла про подальші плани з реформування галузі освіти, та вислухала з цього приводу думки вчителів та їх бачення, як фахівців-практиків.

 

Довідка.

У Хмельницькій області функціонує 766 закладів дошкільної освіти, де виховується понад 47 тисяч дітей дошкільного віку.

Загальна середня освіта. 680 закладів, із яких 5 приватні, де навчається 134,3 тис.  учнів. Створено 20 опорних шкіл із 23 філіями.