Запобігання корупції

Публічне обговорення

Проєкт Антикорупційної програми Хмельницької обласної ради на 2023 − 2025 роки

З метою забезпечення врахування громадської думки на офіційному вебсайті Хмельницької обласної ради розміщено проєкт Антикорупційної програми.

Громадське обговорення у формі електронних консультацій з громадськістю триватиме з 09 до 22 лютого 2023 року.

Запрошуємо взяти участь представників громадськості та експертів, які володіють як теоретичними, так і практичними знаннями про особливості роботи Хмельницької обласної ради та мають досвід роботи в сфері запобігання корупції.

Просимо надсилати свої пропозиції та зауваження на електронну адресу: zapobigannyakorupcii@km-oblrada.gov.ua з поміткою «пропозиції до Антикорупційної програми».

Публічне обговорення Антикорупційної програми у форматі «круглий стіл» відбудеться 28 лютого 2023 року о 10.00 в каб. 203 приміщення Хмельницької обласної ради.

АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА Хмельницької обласної ради на 2023 – 2025 роки (проєкт)

Реєстр ризиків

Гаряча лінія “Повідом про корупцію” (0382) 76-55-93

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ

Відділ з питань запобігання та виявлення  корупції виконавчого апарату Хмельницької обласної ради співпрацює з особами, які повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».

У разі, коли вам стали відомі можливі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками Хмельницької обласної ради, керівниками комунальних закладів, які знаходяться в управлінні обласної ради, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, ви зможете повідомити електронною поштою на адресу: zapobigannyakorupcii@kmoblrada.gov.ua  або за телефоном тел.:    +38 (0382) 76-55-93 (телефон гарячої лінії)

Режим роботи телефонної лінії:

понеділок – четвер: з 8-ї год. до 17 год.,

п’ятниця: з 8-ї год. до 16 год.,

щоденна перерва з 12 год. до 13 год.

Інформація може надаватися також анонімно. Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надання не обумовлює обов’язкової підготовки відповіді заявнику.

Надана вами інформація використовуватиметься керівництвом Хмельницької обласної ради як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Важливо знати, що відповідно до частини п’ятої статті 53 Закону України «Про запобігання корупції» повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону може бути здійснене працівником відповідного органу без зазначення авторства (анонімно).

Анонімне повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

***

Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» в Хмельницькій обласній раді є відділ з питань запобігання та виявлення корупції (начальник – Полугар Сергій Степанович, консультант – Людвік Валентина Василівна).

Повідомити про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» можна за телефоном (0382) 76-55-93 або на електронну адресу: zapobigannyakorupcii@km-oblrada.gov.ua.

Крім того, повідомити про порушення вимог Закону можна через офіційний сайт обласної ради https://km-oblrada.gov.ua/ шляхом подання електронного звернення https://km-oblrada.gov.ua/contacts/ (розділ «Контакти»).

Повідомити про порушення вимог Закону можна через офіційний сайт Національного агентства з питань запобігання корупції

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ КОДЕКС ПОВЕДІНКИ для всіх осіб, які залучені до місцевого та регіонального врядування

Проведення заходів щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у суб’єктів, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а також заборон та обмежень

Захист викривачів

Про  затвердження  Інструкції  із  впровадження  механізму  заохочення  та формування  культури  повідомлення  про  можливі  факти  корупційних  або пов’язаних з корупцією правопорушень у Хмельницькій обласній раді

Про затвердження Порядку обробки повідомлень про корупцію, що надходять до Хмельницької обласної ради

 

Розпорядження від 07.09.2022 № 160/2022-о “Про початок роботи з оцінювання корупційних ризиків”

До відома громадськості!

Згідно розпорядження голови Хмельницької обласної ради №160/2022-о від 07.09.2022 року в Хмельницькій обласній раді розпочато роботу з оцінювання корупційних ризиків та формування складу робочої групи. Відповідно до Методології управління корупційними ризиками до складу робочої групи включають представників зовнішніх заінтересованих сторін (у разі надходження відповідних пропозицій), якщо вони володіють знаннями про середовище організації та/або мають досвід роботи у сфері діяльності організації та/або у сфері запобігання та/або протидії корупції.

До кандидатів для включення до складу робочої групи належать:

представники інститутів громадянського суспільства, які здійснюють громадський контроль за діяльністю організації;

експерти, які володіють спеціальними знаннями у сфері діяльності організації та/або у сфері запобігання та/або протидії корупції;

представники юридичних осіб, які взаємодіють з організацією або є споживачами адміністративних послуг, які надаються організацією (у разі надання таких послуг).

До складу робочої групи не включають зовнішніх заінтересованих сторін та їхніх представників у разі наявності відомостей про них у Єдиному державному реєстрі осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.

Пропозиції, щодо включення до складу робочої групи, можна надсилати на електронну адресу Хмельницької обласної ради (zapobigannyakorupcii@km-oblrada.gov.ua.) до 19 вересня 2022 року.

Розпорядження від 27.09.2022 № 177/2022-о “Про проведення оцінювання корупційних ризиків діяльності Хмельницької обласної ради”

Про створення Робочої групи з оцінювання корупційних ризиків у діяльності Хмельницької обласної ради та затвердження Положення про неї

Анонімне опитування (анкетування) зовнішніх заінтересованих сторін

АНТИКОРУПЦІЙНІ ЛІНІЇ ПРЯМОГО ЗВ‛ЯЗКУ

Спеціально уповноважені суб’єкти у сфері протидії корупції

Прокуратура Хмельницької області

29000, м. Хмельницький, провулок Військоматський, 3

Приймання повідомлень на “телефон довіри” проводиться у робочий час щодня, крім вихідних за номером (0382) 75-51-39, (0432) 32-92-32, а на “електронну пошту довіри” korrupcia.vin@gp.gov.ua – цілодобово.

Управління служби безпеки України у Хмельницькій області

29000 м. Хмельницький, вулиця Героїв Майдану, 19

Цілодобово за безкоштовним номером 0 800 501 482 або на електронну скриньку callcenter@ssu.gov.ua на засадах довіри і співпраці громадяни України можуть повідомити в СБУ про будь-які факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб, наміри здійснення сепаратистської, терористичної, диверсійної чи розвідувально-підривної діяльності, а також корупційні дії чиновників.

Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Хмельницькому

Поширює свою діяльність на Вінницьку, Житомирську, Рівненську, Хмельницьку, Чернівецьку області.

29001, м. Хмельницький, вулиця Пилипчука, 28

Контактний номер телефону (черговий) +38 098 777 34 02

Для запитів на публічну інформацію public@hm.dbr.gov.ua

Для повідомлень про злочин zlochyn@hm.dbr.gov.ua

Для звернень громадян public@hm.dbr.gov.ua

Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області

29001, м. Хмельницький, вулиця Зарічанська, 7

Якщо ви хочете повідомити про правопорушення, пов’язане з корупцією, дзвоніть на безкоштовну гарячу лінію, вона працює цілодобово:

0-800-50-02-02

Також ви можете подзвонити на телефони довіри чи відправити листа на електронну пошту довіри у вашій області stop_corruption.khmelnitsky@dis.np.gov.ua

Управління з питань запобігання корупції та проведення люстрації Національної поліції України, телефон: (044) 254 93 90, upzkpl@police.gov.ua

Хмельницька обласна рада

29005, м. Хмельницький майдан Незалежності, Будинок Рад

Консультант з питань запобігання та виявлення корупції виконавчого апарату обласної ради Людвік Валентина Василівна, тел. (0382)-76-55-93, zapobigannyakorupcii@kmoblrada.gov.ua.

Повідом про корупцію*

Національне антикорупційне бюро України

Львівське територіальне управління (юрисдикція поширюється на Львівську, Волинську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Івано-Франківську, Рівненську, Хмельницьку області):

79007, вулиця генерала Грекова, 3, у м. Львові

спеціальна телефонна лінія: 0-800-213-200

телефон: (032) 226-76-75

e-mail: lviv@nabu.gov.ua

Національне агентство з питань запобігання та виявлення корупції

01103м. Київ, бульвар Дружби народів, 28,

e-mail: info@nazk.gov.ua

Повідомити про корупційне правопорушення +38(044)200-06-91
понеділок – п’ятниця: з 9-ї год до 18 год із щоденною перервою з 13 год до 13 год 45 хв;
в автоматичному режимі через автовідповідач: понеділок – п’ятниця з 18 год до 9 год та цілодобово у неробочі дні (святкові та вихідні)