Україна здобула третє “золото” на Олімпійських іграх 2024

Літні Олімпійські ігри триватимуть до 11 серпня, проте вже зараз українські спортсмени можуть гордитися значною кількістю нагород. Станом на сьогодні, Україна посідає 17-те місце в медальному заліку Олімпіади.

7 серпня боксер Олександр Хижняк виборов перемогу у поєдинку, змагаючись з представником Казахстану, який є чемпіоном світу у цій вазі, тим самим здобувши Україні третє “золото”. Для спортсмена це перша золота медаль на Олімпійських іграх. Завдяки цій перемозі український гімн втретє пролунав на паризькій Олімпіаді.

Крім Хижняка золото в Парижі завоювала жіноча збірна з фехтування в командному турнірі та Ярослава Магучіх  у стрибках у висоту, виборовши статус третьої легкоатлетки в історії України, що стала чемпіонкою Олімпійських ігор. На рахунку наших спортсменів три золоті, дві срібні та три бронзові медалі.

Ці нагороди – ще один доказ сили духу та майстерності українських спортсменів на світовій арені.

Джерело: Урядовий портал

попередня статтяДругий енергоблок Хмельницької АЕС: 20 років забезпечення енергетичної незалежності України