Олександр Терещенко.“Життя після 16:30”

У Хмельницькій обласній бібліотеці для дітей імені Т.Г. Шевченка відбулася онлайн-зустріч із Олександром Терещенком − Народним Героєм України, колишнім військовим Збройних сил України  79 окремої десантно-штурмової бригади, захисником Донецького аеропорту із позивним Льон.

Проєкт “Письменник-воїн, слово-зброя”продовжує розповідати про захисників України, які воюють і зброєю, і словом. Саме таким є і пан Олександр. Розповідаючи про свою книгу “Життя після 16:30” автор зауважив, що його життя після поранення та одужання стало повноціннішим та осмисленішим. Коли 15 жовтня 2014 року  граната закрутилася біля ніг  військового, він рвучко вирішив викинути її та цим вчинком врятував п’ятьох своїх побратимів, а сам в результаті втратив обидві руки, отримав ушкодження обличчя та ока.

Використовуючи новий життєвий досвід, що включає в себе користування протезом, Олександр Терещенко тепер ділиться відеопорадами із побратимами на You Tube каналі “Я зміг і ти  зможеш”. Там чоловік показує та розповідає про самостійність у побуті,  про прості прийоми та девайси, які полегшують життя. Також пан Олександр активний у соціальних мережах, він постійно організовує збори для військових, деякий час працював  заступником Міністра у справах ветеранів України, головою Асоціації учасників та інвалідів АТО та є засновником  Міжнародного благодійного фонду Олександра Терещенка.

Пан Олександр відповідав на питання присутніх, ділився мріями про майбутнє України, жартував. У студентів та молоді після зустрічі залишились теплі враження та позитивний настрій, яким так легко ділиться ветеран. На останок присутні побажали автору міцного здоров’я, сили, стійкості та здійснення усіх задумів!

За інформацією Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г. Шевченка 
попередня статтяЗ нагоди Дня прикордонника
наступна статтяБезплатні юридичні консультації для ветеранів, ветеранок та їхніх родин