![](https://km-oblrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/368311122_307405041798610_5227182150550681700_n.jpg)
Нещодавно у Малієвецькому обласному історико-культурному музеї відбувся пізнавальний захід для дітей внутрішньо переміщених осіб.
У ході заходу діти відвідали та погодували коней, яких доглядають музейники на своїй території, а згодом в кінозалі переглянули фільм про роль цих тварин в житті людини.
Також діти мали змогу поспілкуватися з психологом та відтворити в малюнках отримані емоції. Чудовим завершенням зустрічі стали колективні настільні ігри та декоративний розпис коней-пряників.
Захід проведено з метою підтримки ВПО в часи війни.
![](https://km-oblrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/368696946_307405711798543_1079757178690203424_n-kopyya.jpg)
![](https://km-oblrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/366370389_307405775131870_6630630315322162687_n-kopyya.jpg)
![](https://km-oblrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/366366888_307405118465269_4568033883173167277_n-kopyya.jpg)