До уваги усіх зацікавлених! Стартувало громадське обговорення

Відповідно до рішення обласної ради від 21 вересня 2022 року № 29-12/2022 “Про проведення громадського обговорення з присвоєння Хмельницькому обласному інституту післядипломної педагогічної освіти імені Анатолія Назаренка” розпочинається громадське обговорення.

Інформаційне повідомлення Хмельницької обласної ради

про проведення громадського обговорення щодо присвоєння Хмельницькому обласному інституту післядипломної педагогічної освіти імені Анатолія Назаренка

Найменування організатора громадського обговорення:

Хмельницька обласна рада

Найменування юридичної особи, якій пропонується присвоїти ім’я фізичної особи:

Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

 

Ім’я фізичної особи, що пропонується присвоїти юридичній особі, та обґрунтування такої пропозиції:

Назаренко Анатолій Петрович

 

Найменування юридичної особи після присвоєння їй імені фізичної особи:

Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Анатолія Назаренка

 

Обґрунтування пропозиції:

Життя Анатолія Петровича Назаренка тісно пов’язане з Хмельницькою областю. Він народився в родині вихідців зі Старосинявського району. Отримав середню й вищу освіту в м. Хмельницький. Після звільнення з лав Збройних сил України (21 рік служби офіцером-артилеристом), він повернувся на Хмельниччину. Останні 12 років життя здійснював свою професійну, громадську та педагогічну діяльність, реалізовував проєкти з розвитку національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання молоді на території Хмельницької області. Як героя, який віддав своє життя задля захисту свободи та територіальної цілісності України, його поховано на Алеї Слави кладовища мікрорайону Ракове в м. Хмельницький поряд із бойовими побратимами.

У 2014-2022 роках А. П. Назаренко працював на посаді методиста Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. За посадовими обов’язками він здійснював науково-методичне забезпечення викладання предмета «Захист України». У період його методичної діяльності військово-патріотичне виховання в області відзначилося потужним імпульсом розвитку. Він творчо реалізовував новітні організаційні форми співпраці закладів загальної середньої освіти та позашкільних освітніх установ з громадськими організаціями, закладами вищої освіти та військовими формуваннями.

Анатолій Петрович активно й успішно сприяв високому рівню організаційного та методичного забезпечення проведення на Хмельниччині Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), фестивалю «Нащадки козацької слави», волонтерських загонів, благодійних акцій «Милосердя», «Пам’ять», регіональних та обласних змагань зі стрільби, військово-польових зборів старшокласників, гуртків військово-патріотичного виховання. Своєю методичною та педагогічною діяльністю він сприяв формуванню в учнів закладів загальної середньої освіти та позашкілля навичок та компетентностей з військової підготовки. Проводив активну профорієнтаційну роботу серед учнівської молоді, переконуючи юне покоління українців обирати військові професії та службу в лавах Збройних сил України.

Анатолій Назаренко зробив вагомий внесок задля забезпечення активної діяльності на Хмельниччині педагогічних спільнот викладачів предмета «Захист України», залучення педагогів-військовослужбовців до Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності «Джерело творчості» та конкурсу рукописів навчальної літератури. Він сприяв вихованню та плідній діяльності цілої плеяди педагогів-новаторів, учителів вищої категорії та методистів.

А. П. Назаренко брав активну участь у забезпеченні високого рівня функціонування та розвитку системи післядипломної педагогічної освіти на Хмельниччині. Він був членом вченої та науково-методичної рад Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та своєю діяльністю сприяв модернізації закладу. Анатолій Петрович – автор низки науково-методичних розробок, присвячених питанням національно-патріотичного виховання учнівської молоді та вдосконалення методики викладання навчальної дисципліни «Захист України».

Як людина з активною громадською позицією, котра користувалася значним авторитетом серед колег, А.П. Назаренко очолював профспілкову організацію Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, активно сприяючи забезпеченню реалізації трудових і соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки. За активну діяльність мав відзнаки обласної організації профспілки працівників освіти і науки Хмельницької області.

Анатолій Петрович, як офіцер запасу, наполіг на своїй мобілізації до лав Збройних сил України в перший же день початку широкомасштабної агресії росії проти України. Був призначений командиром самохідного артилерійського дивізіону 3-ої окремої танкової бригади Корпусу резерву Сухопутних військ Збройних сил України. Фактично розгорнув дивізіон з використанням розконсервованої техніки 1282 Центральної бази зберігання та ремонту бронетанкового озброєння та техніки й укомплектував його особовим складом з числа осіб, мобілізованих на території Хмельницької області. За стислий час здійснив бойове злагодження військової частини та форсованим маршем передислокував дивізіон у зону бойових дій на Сході України.

Під час виконання бойового завдання південніше м. Ізюм 28 березня 2022 року А.П. Назаренко отримав смертельне поранення. Його бойові заслуги були високо відзначені Батьківщиною: 9 квітня 2022 року наказом Головнокомандувача Збройних сил України (по особовому складу) №396 підполковнику Назаренку А.П., командиру артилерійського дивізіону (в/ч А4168) присвоєно чергове звання полковник (посмертно); 10 червня 2022 року Указом Президента України №405/2022 полковника Назаренка А. П. за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі було нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Суб’єкти, що внесли пропозицію щодо присвоєння юридичній особі імені фізичної особи:

Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення, акредитації представників засобів масової інформації, реєстрації учасників:

  1. Електронна консультація (від 30 вересня по 30 листопада 2022 року на офіційному вебсайті Хмельницького ОІППО – https://hoippo.km.ua. Контактна особа – Вашеняк Ірина Богданівна, тел. 067-38-46-117).
  2. Круглий стіл (12 жовтня 2022 р. о 10.00, м. Хмельницький, майдан Незалежності, 2, зал засідань. Форма проведення – очно-дистанційна. Контактна особа – Харчук Антоніна Михайлівна, тел. 096-25-90-906).
  3. Науково-практична конференція (01 листопада 2022 р. о 10.00, м. Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля, 139. Форма проведення – дистанційна. Контактна особа – Вашеняк Ірина Богданівна, тел. 067-38-46-117).
  4. Зустріч представників Хмельницького ОІППО з представниками громадських організацій, політичних партій та громадськості області (24 листопада 2022 р. о 13.00, м. Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля, 139. Форма проведення – очно-дистанційна. Контактна особа – Гіджеліцький Ігор Казимирович, тел. 097-87-11-321).

Поштова адреса та адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форма для подання пропозицій (зауважень):

Письмові пропозиції надсилати за адресою: 29005, м. Хмельницький, майдан Незалежності, 2; відділ з питань місцевого самоврядування та комунікацій виконавчого апарату Хмельницької обласної ради.

Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листування: presa@km-oblrada.gov.ua.

Номер телефону, за яким приймаються пропозиції з обговорюваного питання: (0382) 65-60-81, (0382) 76-53-33.

Строк подання пропозицій та зауважень: до 30 листопада 2022 року.

Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення:

м. Хмельницький, майдан Незалежності, 2; відділ з питань місцевого самоврядування та комунікацій виконавчого апарату Хмельницької обласної ради;

presa@km-oblrada.gov.ua; тел.: (0382) 65-60-81, (0382) 76-53-33.

 

Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення:

Плотнікова Світлана Степанівна

 

Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення:

Після 1 грудня 2022 року на веб-сайті Хмельницької обласної ради http://km-oblrada.gov.ua/.

попередня статтяГромади Хмельниччини запрошують до участі у грантовому конкурсі «Сади для Перемоги»
наступна статтяЕтапи проходження е-лікарняного, перш ніж за ним фінансується допомога