Хмельничанин здобув “срібло” на чемпіонаті світу з пляжної боротьби

У місті Констанца, що у Румунії, відбувся світовий чемпіонат з пляжної боротьби. Хмельницький спортсмен Костянтин Задоянчук здобув перемогу у чотирьох поєдинках та став віце-чемпіоном змагань.

Загалом на чемпіонаті відбулось понад 200 поєдинків серед кадетів та юніорів. Костянтин Задоянчук змагався з борцями у ваговій категорії 90 кілограмів.

За результатами чотирьох поєдинків йому вдалося стати одним із двох кращих  і позмагатися у фіналі з представником Молдови. У підсумку Костянтин Задоянчук зайняв друге місце, виборовши срібну медаль.

Вітаємо спортсмена з перемогою та бажаємо нових успішних виступів!

попередня статтяЩе один комунальний заклад соціального спрямування отримав гуманітарну допомогу
наступна статтяВихованці ДЮСШ №3 «Спартак» – призери чемпіонату України з класичного пауерліфтингу