Хмельницька обласна бібліотека для дітей імені Т.Г. Шевченка запрошує

Хмельницька обласна бібліотека для дітей імені Т.Г. Шевченка – сучасний  центр інформації, освіти, дозвілля та розвитку творчих здібностей дітей. Тут цікаво усім, хто прагне розвиватися та відкривати нове. Бібліотека створена в 1937 році, з 1989 року ноcить ім’я Т.Г. Шевченка. Впродовж років заклад активно розвивається, змінюючись та вдосконалюючись з часом. Уже більше 10 років у бібліотеці проводиться автоматизоване обслуговування користувачів.

Відвідувачі бібліотеки можуть отримати інформацію про склад бібліотечних фондів через електронний каталог, консультацію для пошуку та вибору джерел інформації, документи із фондів у тимчасове користування, доступ до електронних баз даних, ресурсів бібліотеки в мережі та на вебсайті, доступ до мережі Інтернет через вільний WiFi.

Для наймолодших читачів у бібліотеці діє програма Rise Alliance for children – це творчо-розвивальні заняття, які користуються чималою популярністю серед відвідувачів. Тут діти від 1 до 6 років навчаються взаємодіяти із навколишнім світом, спілкуватися із однолітками та всебічно розвиватися.

Для читачів-учнів 3-4 класів бібліотека стала платформою для навчання програмуванню у середовищі Skratch. У  Code Club Хмельницький  діти громади здобувають грунтовні знання та отримують сертифікати Skratch початківців.

Підлітки активно беруть участь у роботі клубу “Healthy start!”. Під час зустрічей із лікарями, психологами і тренерами діти знаходять рецепти міцного фізичного та ментального здоров’я.

Для дітей різного віку у бібліотеці проводять цікаві майстер-класи із різних видів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Також відкрити свою першу виставку творчих робіт пропонують саме у арт-холі бібліотеки. Тут виставляють свої роботи і відомі художники, і студенти, і навіть вихованці дитячих садочків.

Надихнутися та знайти себе у майбутній професії у бібліотеці теж можна, адже тут старшокласники знайомляться із відомими та успішними людьми, які надихають власним прикладом та мотивують. Серед них спортсмени, ведучі, дизайнери, тренери та хореографи.

Тут можна спробувати себе і в ролі волонтера – плести сітки, виготовляти окопні свічки та обереги для захисників. Важливо, що спільно із бібліотекою діти можуть тримати зворотній зв’язок з українськими письменниками-воїнами. В рамках проєкту #Письменник-воїн, слово-зброя читачі знайомляться та спілкуються із відомими воїнами – Віталієм Запекою, Сергієм Дзюбою, Сергієм Боднаром, Андрієм Максимчуком, Сергієм Тимофійком та іншими сучасними авторами. Це спілкування сьогодні є необхідним як для воїнів, так і для підлітків.

Разом із бібліотекою можна проводити час і віртуально, адже тут створюють цікавий український контент на платформах You Tube, TikTok та на сторінках у Instsgram і Facebook.

Працівники бібліотеки активно реалізують проєкти від Українського культурного фонду, Українського інституту книги та Дому Європи.

У бібліотеці можна зустрітися із сучасними письменниками, митцями, відвідати цікаві тренінги, творчі вечори та різноманітні тематичні вечірки. Для дітей та дорослих бібліотека уже протягом  багатьох років є затишним місцем розвитку, дозвілля та гарного настрою. Кожен знаходить те, що шукає – хтось найновіші книги, хтось усамітнення у комфортній локації, хтось спілкування, хтось навчання.

За інформацією Хмельницької обласної бібліотеки

для дітей імені Т.Г. Шевченка

попередня статтяЯк людині з інвалідністю отримати допоміжні засоби реабілітації
наступна статтяОновлене відділення лабораторної діагностики запрацювало в обласному протипухлинному центрі