«Кластери Відродження»: конкурс грантів від проєкту UCORD з метою підтримки культурних та культурно-туристичних кластерів

Швейцарсько-український проєкт «Згуртованість та регіональний розвиток України» Проєкт UCORD з 18 листопада запустив грантову програму «Кластери Відродження», спрямований на підтримку культурних та культурно-туристичних кластерів, що демонструватимуть внесок культури у регіональний розвиток. Через ці кластери UCORD прагне підтримати розвиток стійких партнерств, які створюватимуть додану вартість для місцевої економіки, покращать розвиток людського капіталу та зміцнюватимуть соціальну згуртованість.

До участі запрошуються заявники партнерських ініціатив з пілотних областей проєкту – Хмельницької, а також Вінницької, Волинської, Одеської, Сумської та Тернопільської.

Хто може подати заявку?

Аби взяти участь у конкурсі, партнерська заявка має бути ініційована громадською організацією, зареєстрованою у будь-якому регіоні України, але з підтвердженим досвідом успішної реалізації проєктів у тій області, де пропонується проєктне партнерство для грантової підтримки. Партнерами громадської організації у конкурсній заявці мають також бути:

  • щонайменше один орган місцевого самоврядування територіальної громади з пілотної області;
  • щонайменше два партнери з пілотних областей або суміжних до них громад інших областей.

Кожне партнерство має представляти щонайменше три різні територіальні громади та демонструвати очевидні переваги для всіх учасників.

Які типи проєктів підтримуватимуться?

Діяльність в межах цього конкурсу охоплюватиме сектори культури та креативних індустрій. Водночас кожна проєктна заявка має сприяти місцевому економічному розвитку та соціальній згуртованості.

Яким буде фінансування?

Загальний бюджет фінансової підтримки в межах цієї грантової програми становить 1 500 000 швейцарських франків (CHF). Кожен грантовий проєкт, переможець конкурсу може отримати фінансування від 80 000 CHF до 250 000 CHF залежно від його обсягів та очікуваних результатів.

Як подати заявку?

Концептуальні заявки українською та англійською мовами мають бути надіслані на ucord@niras.se не пізніше 23:59 за київським часом 22 грудня 2024 року. Заявників, чиї концептуальні заявки успішно пройдуть процес оцінювання, запросять подати повні заявки.

Де я можу знайти більше інформації?

Вся необхідна документація, включаючи електронну версію посібника для заявників, шаблон концептуальної заявки та необхідні заяви, доступна за посиланням: http://surl.li/efkcbe.

Як взяти участь у інформаційній сесії?

Аби отримати відповіді на запитання, варто приєднатися до інформаційних сесій щодо конкурсу грантових заявок, які будуть організовані 25 та 26 листопада (зареєструватися слід до 12 години 22 листопада та до 12 години 25 листопада відповідно). Для участі в інформаційних сесіях потрібно реєструватись – http://surl.li/bgohvw.

Швейцарсько-український проєкт «Згуртованість та регіональний розвиток України», UCORD, втілюється за підтримки Швейцарії через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва Swiss Development & Cooperation компанією NIRAS Sweden AB.

Джерело:  UCORD

попередня статтяДитячі посмішки та спортивні досягнення у Ямпільській школі
наступна статтяБезбар’єрний простір: затверджено Методичні рекомендації щодо забезпечення доступності закладів освіти