Маленькі серця українців мріють про перемогу та мир

Сьогодні, до Міжнародного дня миру, за ініціативи обласної ради, Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва організував патріотичний майстер-клас для дітей.

На подію завітала й голова обласної ради Віолета Лабазюк разом з маленькою донькою Єлизаветою.

Масовий захід об’єднав велику кількість дітей різного віку, які разом зі своїми мамами та педагогами власноруч виготовляли з паперу голубів, як символ миру та духовного розвитку нації.

“Наші діти вірять в Перемогу і просять миру. Завдячуючи Збройним силам України маємо можливість проводити такі чудові акції, а наші діти бути щасливими, -зазначила Віолета Лабазюк.- З надією йдемо до омріяної Перемоги! Віримо, що над нашою незалежною Україною обовʼязково запанує мирне небо”.

Виготовляючи птаха, кожен учасник акції подумки відправляв меседж до неба, аби якнайшвидше завершилася російсько-українська війна, настав в нашій державі довгоочікуваний мир та спокій.

Як зазначила директор Центру культури Майя Онищук, найближчим часом, вже за доброю традицією, паперові голуби передадуть військовим з побажанням миру та з надією на світле майбутнє без війни.

Патріотична акція з виготовлення голубів миру вчергове демонструє всьому світу прагнення українських дітей жити і навчатись в країні без війни, спокійно ходити до школи разом зі своїми друзями та однокласниками, більше не чути повітряних тривог та не розлучатись і не втрачати рідних й близьких людей.

Довідка.

У 1981 році Генеральна асамблея Організації Об’єднаних Націй підтримала ініціативу Міжнародної асоціації ректорів університетів та наголосила про заснування Міжнародного дня миру щорічно, 21 вересня. Емблемою Міжнародного дня миру є голуб з оливковою гілкою. Уперше цей символ був представлений 1949 року в Парижі під час Всесвітнього конгресу прихильників миру.

попередня статтяВічна пам’ять та слава Героям, які загинули за незалежність України!
наступна статтяЗнайомство з Хмельниччиною: Петропавлівська церква у селі Копачівка Волочиської громади