Молитовний сніданок у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії

2 жовтня, напередодні Дня працівників освіти, у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбувся  третій молитовний сніданок.

На запрошення ректора Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Інни Шоробури участь у заході взяли голова обласної ради Віолета Лабазюк разом із першим заступником Володимиром Гончаруком. До молитовного сніданку також долучилися представники влади області та міста, Духовної ради, депутати, керівники комунальних закладів області, військові,  викладачі гуманітарно-педагогічної академії та представники обласних навчальних закладів різного рівня.

Спільно з освітянською спільнотою Хмельниччини, присутні слухали молитву, що звучала за освітян, студентів та учнів, свободу українського народу, перемогу та мир у нашій державі. Програма заходу була наповнена молитовними піснями, поетичними та музичними творами у виконанні студентів та учнів.

“Сьогодні ми об’єднані у спільній молитві за освітян, які у цю хвилину відстоюють територіальну цілісність і незалежність нашої держави, за освітян, які виховують майбутнє нашої держави – наших дітей, – зазначила під час виступу Віолета Олександрівна. – Хочу висловити слова вдячності за відданість вашій справі, за те, що наші діти отримують якісні знання, за те, що освіта на Хмельниччині має одні з найвищих показників. Все це – результат вашої щоденної праці. Нехай буде мирним небо над територією нашої держави та дасть нам можливість будувати і відновлювати вільну та незалежну Україну”.

Віра є особливо важливою в час, коли Україна потерпає від агресії російських окупантів. Вона наповнює серця надією на краще майбутнє. Молитва нині об’єднує українців, які всією душею вболівають за країну та єднаються у спільному проханні до Господа, аби український народ був вільним, а в нашу країну прийшов справедливий мир.


Перший заступник голови обласної ради Володимир Гончарук подякував за організацію таких заходів та зазначив, що у реаліях сьогодення важливо молитися за тих, хто вже 11 рік поспіль стримує ворога на кордонах нашої держави, за військових, їх керівництво, за тих, хто дає можливість жити та проводити такі зустрічі.

Представники релігійних конфесій та капелани висловлювали свої промови, помолилися в ім’я майбутнього України. Після цього усі учасники заходу мали змогу поспілкуватися під час спільного чаювання у знак взаємної поваги та партнерства між церквою і державою.

попередня статтяВідбулась зустріч із заступником Міністра освіти і науки України
наступна статтяВідбулася зустріч із представниками Utah Valley University – університету штату Юта