На Хмельницькій АЕС встановлені безконтактні термостійки для контролю температурного режиму

148

На Хмельницькій АЕС продовжують впроваджувати посилені протиепідемічні заходи через небезпеку поширення COVID-19. Зокрема, продовжується контроль температурного режиму персоналу, який проходить на територію ХАЕС та на об’єкти атомної станції.

На енергопідприємстві встановлені автоматичні безконтактні термосканери TS-50 вітчизняного виробника. Їх встановлено на заміну тунельним сканерам і дозаторам, які перенесені до навчально-тренувального центру, спорткомплексу та басейну. На відміну від попередніх, час спрацювання і вимірювання температури мінімальний. За словами начальника служби відомчого нагляду і пожежної безпеки (СВНіПБ) Сергія Сахнюка, до 1 секунди вистачає щоб виміряти температуру персоналу, який проходить на територію проммайданчика ХАЕС. Такий короткий проміжок часу дозволяє персоналу, безпечно, оперативно та з дотриманням відповідної дистанції проходити на робочі місця.

«При проході на територію працівники ХАЕС підносять зап’ястя руки до термосканера на відстань від 1 до 3 см. від датчика, не роблячи при цьому дотику, тим самим виключаючи безпосередній контакт. Після вимірювання температури, показники якої висвічуються на табло, відбувається дезинфекція рук. Закуплений сертифікований дезрозчин», – зазначив С. Сахнюк.

Серед найближчих планів – обладнання термосканерами і дезінфекторами рук всіх прохідних на територію проммайданчика.

Керівник СВНіПБ вкотре закликав працівників Хмельницької АЕС та жителів міста-супутника дотримуватися всіх необхідних карантинних заходів, аби не допустити поширення COVID-19.

За інформацією ВРГіЗМІ ВП ХАЕС