Національно-патріотичне виховання в Плужненському ліцеї: пріоритет для майбутнього України

Національно-патріотичне виховання є одним із пріоритетних напрямків, на яке звертається увага у Плужненському ліцеї Хмельницької обласної ради при вихованні дітей та молоді.

Щороку в серпні обговорюється і затверджується план та заходи з національно-патріотичного виховання, які базуються на Концепції національно-патріотичного виховання, Плані заходів щодо посилення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, затвердженим наказом МОН України від 27.10.2014 року, Основних орієнтирах виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України.

Педагогічний колектив Плужненського ліцею Хмельницької обласної ради працює над створенням школи, яка б виховувала учнівську молодь, здатну успішно жити в оновленому суспільстві, забезпечила б виховання національної свідомості учнів різних вікових груп.

Відповідно до річного плану роботи ліцею, плану заходів з національно-патріотичного виховання з лютого по березень 2025 року у ліцеї пройшов місячник національно-патріотичного виховання “Ми – майбутнє України”. Під час місячника було проведено патріотичний флешмоб “Єднання заради незалежності” до Дня єднання в Україні, благодійна ярмарка “Україна та мир понад усе!”, виховна година “Славні сини України”, урок мужності до Дня Героїв Небесної Сотні “Зима, що нас змінила”, фестиваль військово-патріотичної пісні, поезії та творчості “Молитва лине в небеса…”, загальношкільна лінійка “Мова – духовний скарб нації”, урок надії “Хочем жити без війни”, акція “Діти єднають Україну”, флешмоб “Сторінками Кобзаря”. У проведенні заходів брали участь всі учасники освітнього процесу: учні, педагоги, батьки.

Учні та працівники закладу є активними учасниками волонтерського руху “Січ”, який активно діє задля перемоги. Плетіння маскувальних сіток, виготовлення окопних свічок, патріотичних браслетів, написання листів воїнам – це те, на що спрямована робота колективу – на підтримку наших захисників, серед яких є випускники школи, батьки дітей, працівники закладу та односельчани.

 

попередня статтяGlobal Teacher Prize Ukraine 2025: розпочалося подання заявок на щорічну національну премію для вчителів
наступна статтяВідкриття виставки “Краса та гармонія української писанки”