Новий старт: набір на навчання в межах програми «Точка дотику»

 

Відбудеться 8-митижневий курс навчання для осіб, які втратили зір унаслідок війни, та осіб, які їх супроводжують.

Протягом двох місяців учасники програми зможуть:

− пройти скринінг фізичного і психологічного стану, на основі якого фахівці розроблять індивідуальну програму навчання;

− навчитися самостійно готувати їжу, здійснювати покупки в магазинах і аптеках, а також орієнтуватися в просторі, пересуватися незнайомими маршрутами та користуватися громадським транспортом;

− опанувати сучасні технології і застосунки, які допомагатимуть у повсякденному житті;

− розпочати читати та писати шрифтом Брайля;

− отримати підтримку фахівців після завершення навчання за місцем постійного проживання.

Участь для осіб, які втратили зір унаслідок війни, а також для осіб, які їх супроводжують, є безплатною, зокрема проїзд, проживання та харчування. Курс проходитиме у Львові на базі реабілітаційного центру для людей з порушеннями зору «Левеня».

Для того, щоб долучитися, звертайтеся до менеджерки проєкту Марини Варбан за телефоном 050-974-56-50 або 050-334-54-30.

Проєкт «Точка дотику» — державна програма навчання, соціальної адаптації та психолого-педагогічного супроводу осіб, які втратили зір, реалізується в межах Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні, ініційованої першої леді України Олени Зеленської.

Над проєктом працюють радниця–уповноважена Президента України з питань безбар’єрності Тетяна Ломакіна, народні депутати Верховної Ради України, заступниця керівника Офісу Президента України Ірина Верещук. Проєкт «Точка дотику» ініційовано Міністерством освіти і науки України і реалізуться Міжнародним благодійним фондом «Альянс громадського здоров’я». Донором цього проєкту є Бюро Всесвітньої організації здоров’я в Україні за фінансової підтримки уряду Великої Британії.

Заняття проводять фахівці реабілітаційного центру «Левеня» та ГС «Сучасний погляд» на базі Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу.

Джерело: МОН

попередня статтяВистоїмо разом. Вдосконалення системи підтримки постраждалих від сексуального насильства, повʼязаного з війною
наступна статтяУкраїна+Македонія – любов до фольклору без кордонів