«Нитка єднання»: мешканці Хмельниччини долучилися до всеукраїнської акції

На запрошення благодійної організації «Благодійний фонд «Рокада» заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко взяла участь у фінальній частині акції «Нитка єднання».

Цю акцію ініціювала громадська організація «Старт у нове життя» з Волині.  Її метою є обʼєднання українців навколо патріотичної ідеї. Учасники зі всієї країни в’яжуть маленькі сині та жовті фрагменти розміром 20х20 см для найбільшого «теплого прапора» України.

Захід, приурочений до Дня прапора, відбувся на території хмельницького дендрологічного парку «Поділля» та об’єднав  представників місцевої влади,  міжнародних організацій, благодійних фондів, громадських організацій та внутрішньо переміщених осіб.

Звертаючись від імені керівництва  та депутатського складу облради до присутніх, Тетяна Іванівна подякувала ініціаторам цієї акції та усім, хто долучився до її втілення.

«Сьогодні Хмельниччина долучилася до надзвичайно прекрасної акції – створення «теплого прапора». І він теплий не тому, що в’язаний з ниток, а тому, що він наповнений теплом та любов’ю до України, до кожного, хто відчув на своїй долі жах війни. А це – жителі всієї України. У невеличких синіх та жовтих в’язаних клаптиках, вплетених у великий державний стяг, – сила, енергія та велич нашого народу, підтримка наших захисників, які ціною свого життя захищають нашу рідну землю, наше сьогодення та майбутнє», – зазначила Тетяна Зеленко.

На сьогодні уже звʼязано понад 8 метрів «теплого прапора».

Учасники акції у Хмельницькому сформували з 500 в’язаних синіх та жовтих клаптиків «Теплий прапор Хмельниччини» та передали його представникам ГО «Старт у нове життя».

Організатори планують створити найбільший вʼязаний прапор та потрапити у Книгу рекордів України.

Під час патріотичної акції працювали мистецькі та творчі локації: майстер-класи з самчиківського розпису, інформаційна виставка Державного архіву області «Відродження нації», експозиції майстрів народної творчості тощо.

попередня статтяСпівробітництво територіальних громад: від ідеї до реалізації
наступна статтяВнутрішньо переміщені особи ще трьох громад області отримали грошові сертифікати