Спортсмени з Нетішина – призери чемпіонату України з пляжного самбо

7 червня в Тернополі відбувся чемпіонат України з пляжного самбо серед чоловіків та жінок, який зібрав близько сотні учасників із різних регіонів України.

До складу команди Хмельницької області, яка в підсумку посіла друге місце, увійшли й спортсмени з міста-супутника Хмельницької АЕС.

Зокрема, у ваговій категорії до 88 кг весь п’єдестал посіли самбісти з міста атомників. Чемпіоном у цій категорії став Назар Куляс, «срібло» у Захара Хвещука, третє місце  розділили Богдан Цисар та Максим Луцик.

До трійки призерів також увійшов ще один вихованець заслуженого тренера України Геннадія Горохова – Тарас Кравчук у категорії до 71 кг.

Це був відбір до національної збірної України, яка на початку вересня виступить на чемпіонаті світу у Марокко, серед претендентів й нетішинські спортсмени.