Успішний виступ спортсменів Хмельниччини на кубку України з бойового самбо

21 – 22 жовтня у місті Києві в легкоатлетичному манежі пройшов кубок України з бойового самбо у розділі «Про-фул» серед дорослих, юніорів та юнаків.

В змаганнях взяли участь близько трьохсот спортсменів, які виборювали звання найкращих.

Перше місце здобув представник комплексної дитячо-юнацької спортивної школи міста Шепетівки та спортивного клубу “Пєрєсвєт” Олександр Литвин у ваговій категорії 74 кг.

Друге місце виборов представник спортивного клубу «Спорт-тайм» Алан Ванян у ваговій категорії понад 90 кг.

Також представники Хмельниччини здобули 7 третіх місць. Загалом збірна команда Хмельницької області показала гарний результат, зайнявши третє загальнокомандне місце серед юніорів.

Спортсменів Хмельниччини готували тренери: Олександр Марчук, Станіслав Кушик, Олег Рудіч, Олександр Марчук (молодший), Максим Паюк, Дмитро Дмитрач, Анатолій Костюк, Дмитро Пелих, Михайло Бунда, Антон Марчук.

Вітаємо чемпіона, призерів та тренерів з успішним виступом на кубку України і бажаємо нових яскравих перемог!

Дякуємо нашим воїнам Збройних сил України за можливість тренуватись і брати участь у змаганнях!

попередня статтяСлужити Богу і Україні: в обласній раді зустрілися з капеланами
наступна статтяРівненська письменниця презентувала свою творчість в обласній бібліотеці для молоді